Bizimle iletişime geçin

Cumhuriyet Halk Partisi Kültür ve Sanattan Sorumlu İl Yöneticisi Aslı Vize

YEREL SANATÇILARA CHP’DEN DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi Kültür ve Sanattan Sorumlu İl Yöneticisi Aslı Vize,  pandemi sürecinde kültür ve sanat alanında üretim yapanların olumsuz etkilendiklerini ve Denizli’de CHP İl Yönetimi olarak sanatçılara yardımcı olmak için çalışma yaptıklarını söyledi.

 İçinden geçtiğimiz pandemi sürecinin toplumun her kesimini etkilemeye devam ettiğini belirten Aslı Vize, “Denizli’de sanat ile ekmeğini kazanan insanların durumunu öğrenmek için bir çalışma başlatıyoruz. CHP Denizli İl yönetimi olarak, sanatın her alanında ekmeğini doğrudan veya dolaylı sanattan kazanan insanların pandemi sürecinde düştükleri zor durumda onlara destek olmayı istiyoruz” dedi.

İlk etapta Mart ayından önce kültür ve sanat alanında üretim yapan insanların, salgın sürecinde ne durumda olduklarını tespit edip sanat emekçilerine destek olacak projeler üretmeyi amaçladıklarını belirten Vize, “Bölge sanatçılarımıza sanat severlerimizin de desteği ile hayata bağlayan soluk olacağımıza inanıyoruz. Gelecek güzel günlerde, sanat üretiminin devam edeceğini biliyoruz. İlgilenen pandemi mağduru sanat emekçilerinin aşağıda yayınladığımız sosyal medya sayfalarını ziyaret edip, durumlarını açıklayan bilgi formunu doldurmalarını rica ediyoruz. En kısa zamanda kendileri ile iletişime geçeceğiz. Her şeyin çok güzel olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

The post YEREL SANATÇILARA CHP’DEN DESTEK appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

ÖNE ÇIKAN HABERLER