Bizimle iletişime geçin

cahit özkan

YENİÇAĞ’IN YAZARI VEKİL CAHİT ÖZKAN’I YAZDI: MEŞRUİYETİN BIYIKLARI!

Yeniçağ Gazetesi yazarı Selcan Taşçı Hamşioğlu, bugünkü köşe yazısında AK Parti Denizli Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Cahit Özkan’ı eleştirdi.

Hamşioğlu “Meşruiyetin Bıyıkları!” başlıklı yazısında AK Partili vekil Özkan’ın geçmişte FETÖ kumpaslarının en keskin savunucusu, Balyoz Davası’nın müdahillerinden olduğunu hatırlattı.

Yeniçağ yazarı Hamşioğlu ayrıca Özkan’ın, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’ün defalarca gündeme getirdiği “FETÖ iltisakı” iddasıyla kapatılan İstanbul Genç Girişimciler Derneği’nin üyelerinden birisi olduğunu söyledi.

“KENDİSİNİ BURALARDA MALKOÇOĞLU DİYE TANITIR”

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk de Hamşioğlu’nun yazısını sosyal medya hesabından paylaşarak, “Meşruiyetin bıyıkları! Başlık ve içerik cukk diye oturmuş. Velakin kendisini buralarda Malkoçoğlu diye tanıtır muhterem. “Malkoçoğlu’nun bıyıkları” da yakışırdı başlığa , ne de olsa ata binmesini sever kendisi.” sözleriyle yorumladı.

Selcan Taşçı Hamşioğlu’nun yazısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mesruiyetin-biyiklari-55851yy.htm

 

The post YENİÇAĞ’IN YAZARI VEKİL CAHİT ÖZKAN’I YAZDI: MEŞRUİYETİN BIYIKLARI! appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

AK Parti

AK Parti’de Cahit Özkan Görevden Alındı

BAE ile ilgili sözlerinin ardından partisi tarafından eleştirilen AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Grup Başkanvekilliği görevinden alındı. Özkan’ın yerine Yılmaz Tunç getirildi. Özkan’ın AKP MKYK toplantısında Erdoğan tarafından azarlandığı öğrenildi.

AK Parti Grup Başkanvekili Denizli Milletvekili Cahit Özkan, BAE tepkisi sonrası partisiyle yaşadığı gerilimin ardından görevden alındı. Özkan’ın yerine TBMM Adalet Komisyonu Başkanı AKP Bartın milletvekili Yılmaz Tunç getirildi. Türkiye’nin Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile ilişkilerine dair yaptığı “Baktı ki Türkiye’ye diz çöktüremiyor, o zaman teslim oldu” açıklaması sebebiyle eleştirilen AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile fotoğrafını paylaşarak “Beden ölür, çürür, cana bakın siz. Kim kiminle yürür, ona bakın siz. Bırakın dönsün dönme dolaplar. Haktan hakikatten yana bakın siz.” şiirini yazmıştı.

The post AK Parti’de Cahit Özkan Görevden Alındı appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

cahit özkan

İftar Bereketi Merkezefendi Mahallesi’ne Taşındı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı boyunca farklı mahallelerde düzenlediği geleneksel iftar sofrası Merkezefendi Mahallesi’nde kuruldu. Dr. Samim Gök Futbol Sahası’nda düzenlenen iftar programına AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan ile mahalle muhtarları ve binlerce vatandaş katıldı. Vatandaşların ramazanlarını tebrik eden Başkan Osman Zolan ve beraberindekiler mahalle sakinleriyle birlikte dua edip oruçlarını açtı. Başkan Zolan burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada ramazan ayını çok güzel bir şekilde idrak ettiklerini, her gün bir mahallede düzenledikleri gönül sofralarında binlerce vatandaşla buluştuklarını söyledi.

DENİZLİ, KADİR GECESİ’NDE TİCARET BAKANI MUŞ’U AĞIRLIYOR

Kadir Gecesi’nde Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u ağırlayacaklarını kaydeden Başkan Zolan, Denizli’nin ticaret ve ihracatının örnek olduğunu belirterek, “Denizli üreten, girişimci bir şehir. 170’in üzerinde ülkeye ihracat yapan Denizli’miz tükettiğinden daha fazlasını üreten, dış ticarette cari fazlalık veren bir şehirdir. Denizli’mizle ne kadar gurur duysak azdır. İşte bu konuda da Ticaret Bakanımız Sayın Mehmet Muş’u ağırlayacağız. İnşallah Denizli’mizin ihracatına, ticaretine katkı sağlayacaktır. İnşallah birlik ve beraberlik içinde tüm vatandaşlarımızla hem Denizli’mizi daha ileriye götüreceğiz, hem de ülkemize katkı sağlamayı sürdüreceğiz” dedi. Tüm vatandaşların Kadir Gecesi’ni tebrik eden Başkan Zolan, şimdiden tüm hemşehrilerinin bayramını kutladı.

TİCARET KENTİ DENİZLİ

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan ise, vatandaşlarla aynı sofrada buluşmanın kendileri için en büyük sevinçlerden biri olduğunu belirterek, bu buluşmayı düzenleyen Başkan Zolan’a teşekkür etti. Denizli’nin ticaret, sanayi, üretim, istihdam ve ihracat kenti olduğunu ifade eden Özkan, Ticaret Bakanı Muş’un Denizli programını hatırlatarak, “Bu ziyaretin neticesinde Denizimiz 2022 yılında da Türkiye’de en yüksek üretim, gençlerimize istihdam ve ülkemize katma değer sağlamak suretiyle gelişen büyüyen Türkiye’de en fazla payı almayı bilen bir şehir olma hedefinde çok daha kararlı bir şekilde yürüyecektir. Bakanımızın ziyareti şehrimize şimdiden hayırlar getirsin” dedi.

KENT ORKESTRASI KONSERİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

 Öte yandan Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Büyükşehir’le Ramazan Etkinlikleri “Kent Orkestrası Konseri” ile devam etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Genel Sanat Yönetmeni Hakan Eyiden yönetimindeki Kent Orkestrası seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle vatandaşlara unutamayacakları bir ramazan gecesi yaşattı. Büyükşehir’le Ramazan Etkinlikleri 28 Nisan Perşembe günü saat 21.30’da Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı’nın Türk Sanat Müziği konseri ile devam edecek.

The post İftar Bereketi Merkezefendi Mahallesi’ne Taşındı appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

AK Parti

Çavuşoğlu, Özkan’a Sert Çıktı; “Ey Cahit Özkan Sen Nerede Yaşıyorsun?”

CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, AKP Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ın akaryakıtı en ucuz satan ülkenin Türkiye olduğunu açıklamasına sert tepki gösterdi, “Ey Cahit Özkan sen nerde yaşıyorsun?   İnsanların aklıyla alay etme” dedi. Türkiye’de akaryakıta üç günde, üç kez zam geldiğini belirten CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, “Cahit Özkan bu söylemlerine kendisi dahi inanmıyor. Ne yiyor ne içiyor çok merak ediyorum. Cahit Özkan ile el ele verelim, onun istediği yere gidelim vatandaşı dinleyelim. Avrupa ya gidelim. Oradaki insanlarla konuşalım. Eğer olay Cahit Özkan’ın dediği gibi ise ben siyaseti bırakmaya hazırım. Eğer değil ise Cahit Özkan istifa edecek mi? İstifa da bir erdemdir. Hodri meydan” diye konuştu.

“KARGALAR BİLE GÜLER”

Türkiye’de halkın her geçen gün yoksullaştığını ve vatandaşın alım gücünün düştüğünü ifade eden Çavuşoğlu, “Türkiye Cahit Özkan’a inanmıyor. Özkan, konuşmaları ile insanlarla alay ediyor. Cahit Özkan’a birileri dur demeli. AKP Milletvekili Özkan, emeği ile geçinen insanların ne halde olduğunu görmek istemiyor.  Her gün akaryakıt istasyonlarında benzin ve mazot kuyrukları oluşuyor. Cahit Özkan bunları görmezden gelip, akaryakıtı en ucuza satan ülkenin Türkiye olduğunu söyleyerek işin içinden sıyrılmaya çalışıyor. Özkan’ın söylediklerine kargalar bile güler. Ey Cahit Özkan algı yaratma. Türkiye’de bile deyim oldu artık Cahit Cahit konuşma” diye konuştu.

“YENİ ZAM KAPIDA”

Pazartesi gecesi litrede motorine 1 lira 44 kuruş, benzine 57 kuruş zam gelmesi beklendiğini dikkat çeken Çavuşoğlu, “Böylece akaryakıta üst üste dört iş günü zam gelmiş olacak. Cahit Özkan neyin kafasını yaşıyor? Türkiye zam cenneti oldu. Ülkemiz her geçen gün kaosa sürükleniyor. Yeter artık. Yalanlarınız ile halkı kandırmayın. Yönetemiyorsunuz” diye konuştu.

The post Çavuşoğlu, Özkan’a Sert Çıktı; “Ey Cahit Özkan Sen Nerede Yaşıyorsun?” appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

ÖNE ÇIKAN HABERLER