Bizimle iletişime geçin

cahit özkan

YENİÇAĞ’IN YAZARI VEKİL CAHİT ÖZKAN’I YAZDI: MEŞRUİYETİN BIYIKLARI!

Yeniçağ Gazetesi yazarı Selcan Taşçı Hamşioğlu, bugünkü köşe yazısında AK Parti Denizli Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Cahit Özkan’ı eleştirdi.

Hamşioğlu “Meşruiyetin Bıyıkları!” başlıklı yazısında AK Partili vekil Özkan’ın geçmişte FETÖ kumpaslarının en keskin savunucusu, Balyoz Davası’nın müdahillerinden olduğunu hatırlattı.

Yeniçağ yazarı Hamşioğlu ayrıca Özkan’ın, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’ün defalarca gündeme getirdiği “FETÖ iltisakı” iddasıyla kapatılan İstanbul Genç Girişimciler Derneği’nin üyelerinden birisi olduğunu söyledi.

“KENDİSİNİ BURALARDA MALKOÇOĞLU DİYE TANITIR”

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk de Hamşioğlu’nun yazısını sosyal medya hesabından paylaşarak, “Meşruiyetin bıyıkları! Başlık ve içerik cukk diye oturmuş. Velakin kendisini buralarda Malkoçoğlu diye tanıtır muhterem. “Malkoçoğlu’nun bıyıkları” da yakışırdı başlığa , ne de olsa ata binmesini sever kendisi.” sözleriyle yorumladı.

Selcan Taşçı Hamşioğlu’nun yazısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mesruiyetin-biyiklari-55851yy.htm

 

The post YENİÇAĞ’IN YAZARI VEKİL CAHİT ÖZKAN’I YAZDI: MEŞRUİYETİN BIYIKLARI! appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

Ali Fuat Atik

SİİRTLİ GAZETECİLER YENİ DENİZLİ VALİSİNİ ANLATTI ‘KEYİFLE ÇALIŞACAKSINIZ’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla, Denizli’nin yeni valisi Ali Fuat Atik oldu. Denizli’den önce Siirt’te valilik yapan Ali Fuat Atik, 45 yaşında, iyi derece İngilizce bilen donanımlı bir devlet adamı görüntüsünde.

Yeni valiyi sadece öz geçmişini okuyarak değerlendiremeyeceğimizi düşünerek Siirt’te görev yapan birkaç meslektaşımı aradım ve “Nasıl bir adamdır Ali Fuat Atik?” diye sordum. Açıkçası aldığım cevapların tümü hem Denizli hem de meslektaşlarım adına beni umutlandırdı.

Hepsinin yeni vali hakkında ilk söylediği, “Uyumlu, halkla iç içe” oldu. Onlar bunu söylediğinde gözümün önüne rahmetli Denizli Valisi Recep Yazıcıoğlu geldi. Uyumlu, halkla iç içe…

Siirtli vatandaşlar da kendilerine yakın gördükleri Atik’i çok severlermiş. Her arayan valiye kolaylıkla ulaşabilirmiş. Ilımlı, çözüm odaklı bir adammış. Meslektaşlarımın “Keyifle çalışacaksınız” dedikleri Sayın Valiyi sanırım sahada çok göreceğiz. Ve açıkçası Denizli’nin sahada bir valiye çok ihtiyacı var.

Yeni Denizli Valisi Ali Fuat Atik’in fanatik bir Trabzonspor taraftarı olduğunu, hatta Trabzon’daki kimi yayınlarda spor köşeleri yazdığını da öğrendim. Köşe yazısı yazan bir Vali… Vallahi harika! Denizli’deki spor muhabiri arkadaşlarım yaşadı.

Denizlililer olarak yeni valimizi seveceğiz gibi görünüyor. Peki acaba o Denizli’yi sevecek mi? Tamam Denizli güzel bir Ege kenti. Sanayisi, doğası, turizmi, yaşam şartları güzel. Ama yeni valiyi daha çok işin siyaset kısmı zorlayacak gibi duruyor. Çünkü Denizli’de metrekare başına düşen siyasi dominant karakterler sayısı çok. Eski Ekonomi Bakanı, AK Parti’nin ağır toplarından Nihat Zeybekci, AK Parti’nin ‘sivri dilli’ Grup Başkanvekili Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun gözdesi Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Meral Akşener’in sağ kolu Denizli Milletvekili Yasin Öztürk… Bu isimleri idare etmek pek de kolay olmayacak sayın Valim.

Dijital medyayı yakından takip ettiğini öğrendiğim yeni Denizli Valisi Ali Fuat Atik’e bir Denizlili olarak ben de “Hoş geldiniz” diyorum. Umarım yeni valimiz sayesinde biz de haber için aradığımız bilgilere birinci ağızdan ulaşabilir, ön yargılardan uzak mesleğimizin, hakkını verebileceğimiz çalışma ortamını yakalayabiliriz.
Hayırlı olsun…

The post SİİRTLİ GAZETECİLER YENİ DENİZLİ VALİSİNİ ANLATTI ‘KEYİFLE ÇALIŞACAKSINIZ’ appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

ÖNE ÇIKAN HABERLER