Bizimle iletişime geçin

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin

ŞAHİN TİN’DEN 16 MİLYONLUK MÜJDE!

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli’deki süt üreticilerine destekleme ödemeleri ile ilgili müjde verdi. Şahin Tin; “Çiğ süt destekleme ödemesi kapsamında Nisan, Mayıs ve Haziran dönemi için Denizli’mizdeki 14 bin 337 süt üreticimize 121 Milyon 727 Bin 379 litrelik süt miktarı için toplamda 15 Milyon 971 Bin 335 TL’lik destekleme ödemesi hesaplara aktarıldı. Süt üreticilerimize hayırlı olsun” dedi.

Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin yaptığı açıklamayla çiğ süt üreticilerine destekleme ödemesinin yapıldığı müjdesini verdi. Milletvekili Şahin Tin, verilen destekler ve alınan tedbirler sayesinde Türkiye’nin birçok alanda olduğu gibi süt üretiminde de kendi kendine yeten bir konuma ulaştığını ifade etti.

 “KENDİMİZE YETER DURUMDAYIZ”

 Milletvekili Şahin Tin; “Üreticilerimize ve yetiştiricilerimize aktarılan desteklerle başta hayvancılık sektörü olmak üzere birçok sektöre canlılık geldi ve daha da güçlendi. Bu anlamda çiğ süte verilen destekler süt üreticilerimizin önünü açıyor. Bu sevindirici tabloyu hep birlikte müşahede ediyoruz. Özellikle süt üretimi konusunda her yıl, bir önceki yıla oranla daha da iyi noktalara ulaştığımız aşikârdır. Öyle ki bugün ülkemiz süt üretiminde kendine yeterli konuma ulaşmıştır” dedi.

 “ÜRETİCİMİZİN YANINDAYIZ”

 Denizli’de toplam 14 bin 337 süt üreticinin banka hesaplarına çiğ süt destekleme ödemesinin aktarıldığını belirten Milletvekili Şahin Tin; “Üreticilerimizin mağduriyet yaşamaması için hükümetimiz çok ciddi önlemler alarak birçok tedbirleri hayata geçirdi. Özellikle salgının yoğunlaştığı böylesi zor bir dönemde yine yeni tedbirler alarak üreticimizin yanında olduğumuzu açıkça ortaya koyduk. Gıda Tarım ve hayvancılık alanında sağlanan desteklerin üreticilerimize can suyu olduğunu görmek ve gücüne güç kattığına tanıklık etmek doğru yolda olduğumuzun apaçık bir göstergesidir” dedi.

 “SALGINA RAĞMEN DAHA ÇOK ÜRETECEĞİZ”

 Çiğ süt destekleme ödemelerinin Nisan, Mayıs ve Haziran dönemini kapsadığını belirten Milletvekili Şahin Tin; “Denizli’mizde 14 bin 337 süt üreticimize toplamda 121 Milyon 727 Bin 379 litrelik çiğ süt için 15 Milyon 971 Bin 335 TL’lik destekleme ödemesi gerçekleştirildi. Tüm yetiştiricilerimize hayırlı ve bereketli olsun. Salgına rağmen zorlu şartları göze alarak üretim gerçekleştiren tüm yetiştiricilerimizin yanında olmaya, onları desteklemeye kararlıyız. Yetiştiricilerimizin ve üreticilerimizin üretmeye devam etmesini, işletmelerinin, tarlalarının ve besihanelerinin başında olmasını tüm gayretimizle destekliyoruz. Bu çerçevede adımlar atmaya, destekleri üreticilerimize aktarmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek ve birbirimize kenetlenerek bu zorlu günleri de aşacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

The post ŞAHİN TİN’DEN 16 MİLYONLUK MÜJDE! appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin

ŞAHİN TİN : AYDIN-DENİZLİ OTOYOLU PROJESİ’NDE İLK KAZMAYI VURUYORUZ

Aydın-Denizli Otoyolu projesinde ilk kazma vuruluyor. AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Tamamlandığında vatandaşlarımızın daha konforlu ve emniyetli şekilde seyahat edebileceği, uzakları yakın edecek bu önemli proje milletimize hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Aydın-Denizli Otoyolu projesinde ilk kazma vurulacağını açıkladı. Milletvekili Tin, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Aydın-Denizli Otoyolu Projesi‘nde ilk kazmayı vuruyoruz, çalışmalar başlıyor. Tamamlandığında vatandaşlarımızın daha konforlu ve emniyetli şekilde seyahat edebileceği, uzakları yakın edecek bu önemli proje milletimize hayırlı olsun” dedi.

The post ŞAHİN TİN : AYDIN-DENİZLİ OTOYOLU PROJESİ’NDE İLK KAZMAYI VURUYORUZ appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

11 ilçe

AFETZEDE ÇİFTÇİNİN YARALARI SARILDI

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Mayıs ayında meydana gelen dolu ve don afeti ile yoğun yağışa maruz kalan afetzede çiftçilerin zararlarıyla ilgili verilen sözü tuttuklarını söyledi.  Şahin Tin; “Üreticimizi hiçbir zaman yalnız bırakmadık, bırakmayacağız da. Mayıs ayında meydana gelen ve 11 ilçemizde doğal afetten etkilenen 1.868 çiftimize 4 Milyon 500 Bin TL ekonomik destek sağladık. Afetzede çiftçilerimizin yaraları sarıldı” dedi.

 AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Mayıs ayında Pamukkale, Çal, Bozkurt, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Baklan, Bekilli ve Serinhisar ilçelerinin ekim alanlarında meydana gelen dolu, don ve yoğun yağış neticesinde oluşan zararlarla ilgili verilen sözlerin yerine getirildiğini söyledi. 

 “GİRİŞİMLERİMİZ SONUÇ VERDİ”

 Milletvekili Şahin Tin; “Bilindiği gibi 22-23-24 ve 26 Mayıs tarihlerinde Denizli’mizin 11 ilçesinde üretim alanlarını etkileyen dolu ve don afeti yaşandı. Meydana gelen doğal afette yaklaşık 36 çeşit üründe ciddi oranlarda lokal hasarlar meydana geldi. Yaşanan bu süreçte Tarım Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından hemen hasar tespitleri yapıldı. Üreticilerimizin ÇKS kayıtları da dikkate alınarak üretim alanlarının hasarlarına ilişkin müracaat etmeleri sağlandı. Çiftçilerimizin yaşanan bu doğal afetten en az hasarla sıyrılıp çıkması için bir gayret içine girdik ve çok şükür girişimlerimiz bugün sonuç verdi” dedi.

 “DOLU, DON VE YOĞUN YAĞIŞ CİDDİ HASARLARA YOL AÇMIŞTI”

 Üretim yapan çiftçilerin ne tür zorluklarla karşı karşıya kaldıklarını çok iyi bildiklerini dile getiren Milletvekili Şahin Tin; “Üreticilerimizi her zaman destekledik. Hele hele afete maruz kalan hiçbir üreticimizi asla yalnız bırakmadık. Onlara kuru vaatte bulunmadık. Her ne söz verdiysek yerine getirmenin gayretinde olduk. Bunun en net örneklerinden birisine de bugün hep birlikte tanıklık ediyoruz. Hatırlamak gerekirse Mayıs ayında; Denizli ilimize bağlı Pamukkale, Çal, Bozkurt, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Baklan, Bekilli ve Serinhisar ilçelerimizde yoğun yağan dolu ve meydana gelen don afeti sebebiyle üreticilerimizin ekili alanlarında ciddi hasarlar meydana gelmişti. Ekim, dikim alanlarında süratle Tarım Müdürlüğü ekiplerimiz incelemelerde bulunmuş, üreticilerimizle birebir görüşmüş, bahse konu ilçelerin ekim alanlarında kekik, ay çekirdeği, mısır, üzüm bağları ve haşhaş başta olmak üzere yaklaşık 36 çeşit ürünün lokal yerlerde tabii afete maruz kaldığı tespit edildi” dedi.

 “SÖZÜMÜZÜ TUTTUK”

 Yapılan tespitlerin ardından afet mağduru çiftçilerin yaralarını sarma konusunda girişimde bulunacakları sözünü verdiklerini ve bunu bugün yerine getirmenin huzurunu yaşadıklarını belirten Milletvekili Şahin Tin; “Mayıs ayında yaşanan doğal afetin hemen ardından çiftçilerimize müsterih olmalarını, yaralarının sarılması konusunda girişimde bulunacağımızı, ekonomik anlamda desteklenmeleri konusunda çalışmalar yapacağımızı ifade etmiştik. Çok şükür bugün verdiğimiz bu sözü yerine getirmenin huzurunu yaşıyoruz. İlçe başkanlarımızın gayreti ve takibiyle; Grup Başkanvekilimiz Cahit Özkan, Milletvekili arkadaşlarımız Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök ile birlikte yürüttüğümüz yoğun girişimlerimiz netice verdi ve bahse konu bölgelerde Mayıs ayında doğal afetten etkilenen 1.868 çiftçimize 4 Milyon 500 Bin TL ekonomik destek sağladık. Sadece iyi günde değil, en sıkıntılı dönemde de üreticilerimizi, çiftçilerimizi yalnız bırakmadığımızı, onların sıkıntılı anlarında yanlarında olduğumuzu bir kez daha ortaya koyduk” dedi.

 “AFETZEDELERE DESTEK ÖDEMELERİ HESAPLARINA AKTARILDI”

 Kesinleşen icmaller doğrultusunda müracaatçı afetzedelerin hesaplarına 12-23 Ekim tarihleri arasında ödemenin yapıldığını belirten Milletvekili Şahin Tin; “Mayıs ayında doğal afetten etkilenen üreticilerimizin destek ödemelerinin büyük oranda ödemeleri tamamlandı. Buna göre;  Baklan’da 356 çiftçimize 7.829,4 dekar alanı için 714 Bin 646,80 TL,  Bekilli’de 533 çiftçimize 8.257,7 dekar alan için 1 Milyon 337 Bin 724,90 TL, Bozkurt’ta 91 çiftçimize 1.451,7 dekar alanı için 181 Bin 760,00 TL, Çal’da 250 çiftçimize 8.332.3 dekar alanı için 769 Bin 444,00 TL, Çameli’de 7 çiftçimize 71,3 dekar alan için 12 Bin 933,80 TL, Çardak’ta 94 çiftçimize 1.909,4 dekar alan için 164 Bin 942,00 TL, Çivril’de 124 çiftçimize 2.853.7 dekar alan için 342 Bin 078,90 TL, Güney’de 39 çiftçimize 1.081,2 dekar alan için 129 Bin 384,00 TL, Honaz’da 81 çiftçimize 650,2 dekar alan için 112 Bin 791,00 TL, Pamukkale’de 276 çiftçimize 1.137,4 dekar alan için 697 Bin 192,00 TL, Serinhisar ilçemizde ise 7 çiftçimize 218,3 dekar alan için 37 Bin 102,60 TL’lik ödeme ziraat bankası üzerinden çiftçilerimize aktarıldı. Böylelikle 11 ilçemizde 1.868 çiftçimize 4 Milyon 500 Bin TL’lik ödeme yapıldı. Çiftçilerimize, üreticilerimize hayırlı olsun” dedi.

“YARALARI YİNE BİRLİKTE SARACAĞIZ”

Geçtiğimiz gün yine yaklaşık 7 ilçemizde ekili ve dikili alanlara hasar veren afet ile ilgili de hasar tespit sürecinin başlatıldığını belirten Milletvekili Şahin Tin; “Merkezefendi, Pamukkale, Güney, Honaz, Çal, Çivril ve Sarayköy ilçelerimizi etkisi altına alan ve doğal afete dönüşen sel, aşırı yağış ve dolu sebebiyle çiftçilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Doğal afetin yaşandığı alanlarda hasar tespit çalışması sürüyor. İnşallah yine daha önce de yaptığımız gibi girişimlerde bulunarak afetzede vatandaşlarımızın desteklenmesini sağlayıp onların yaralarını hep birlikte saracağız. Üreticimizin her koşulda ve şartta yanında olmayı sürdüreceğiz. Rabbim ülkemizi ve milletimizi afetlerden muhafaza eylesin” dedi.

The post AFETZEDE ÇİFTÇİNİN YARALARI SARILDI appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin

AK PARTİLİ TİN, MÜSİAD’IN HİKAYESİNİ BU SÖZLERLE ÖZETLEDİ: PRANGALARIMIZI KIRDIK!

 AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, MÜSİAD Denizli Şubesinin düzenlediği toplantıya katıldı. Şahin Tin; “Güçlü Türkiye yolculuğunda çok badireler atlattık, nice zorluklara göğüs gerdik. Türkiye özgürleşsin, prangalarını kırsın diye hep mücadele ettik. Çok şükür bugün bunu başardık” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, MÜSİAD Denizli Şubesinin düzenlediği toplantıya katıldı. MÜSİAD Şube merkezinde düzenlenen toplantıya yönetim kurulu ve üyelerinin yanı sıra AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz de katıldı. Toplantıda konuşan Milletvekili Şahin Tin, MÜSİAD’ın kuruluşunda taşıdıkları ruhu ve heyecanı aynen koruyarak çalışmalarını sürdüklerinin belirtti.

 “İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞIYORUZ”

 “Heyecanımızdan ve azmimizden hiçbir şey kaybetmedik” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Erdem, yüksek ahlak ve güven temelinde yükselen bir iş dünyası tasavvuruyla 1990 yılında İstanbul’da kurularak önce Türkiye sathına daha sonra da dünyanın dört bir yanında açılan dış temsilciliklerle filizlenip yeşeren MÜSİAD, güçlü bir sivil toplum örgütüdür. Böylesi nadide bir sivil toplum kuruluşunun temellerini atarken görev almak, kurucuları arasında yer almak şahsım için ayrı bir gurur ve onur vesilesidir. Kurulduğumuz günden buyana nice zorluklar yaşadık. Bugünlere kolay gelmedik. Mücadeleler verdik. 28 Şubat gibi karanlık bir süreci en ağır yaşayan ve iliklerine kadar hisseden STK’ların başında geliyoruz. Genel Başkanlarımızın ve şahsımın da aralarında bulunduğu MÜSİAD yöneticilerimiz o dönmelerde DGM’lerde yargılandı. Ancak yılmadık, daha çok gayret ettik ve böylesi aydınlık ve güzel günlere kavuştuk” dedi.

 “BU BİR MEDENİYET DAVASIDIR”

 “MÜSİAD’ın temel gayesi medeniyet davamızı geleceğe daha güçlü taşımaktır” diyen Milletvekili Şahin Tin; “MÜSİAD’ın davası bir medeniyet davasıdır. Memleket davasıdır. Türkiye’yi kalkındırma, özgürleştirme, prangalarını kırıp dünyanın her yerinden parmakla gösterilen örnek ve lider bir Türkiye hayalini gerçeğe dönüştürme davasıdır. Bu yolculukta çok badireler atlattık, nice zorluklara göğüs gerdik. Türkiye özgürleşsin, prangalarını kırsın diye hep mücadele ettik. Çok şükür bugün bunu başardık. Bugün artık Türkiye her alanda özgür, büyüyen ve kalkınan güçlü bir Türkiye olma yolunda kararlılıkla ilerliyor. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın eğitimden sağlığa, ulaşımdan adalete, savunmadan, sanayiye, ekonomiden teknolojiye hemen her alanda devrim niteliğinde adımlar attık. Türkiye’nin hak ettiği en üst seviyeye doğru koşar adım ilerlemesi ve hedeflerine ulaşması için önemli başarılar elde ettik ve Türkiye’yi müreffeh bir ülke konumuna taşıdık. Gün geldi zulüm gördük mazlum olduk. Ancak asla vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz de” dedi.

 “TÜRKİYE’NİN YARINLARI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

 Türkiye’nin geleceği için çalışan herkesin yanında olduklarını belirten Milletvekili Şahin Tin; “MÜSİAD’ın bilim ve teknoloji alanında ortaya koyduğu projeleri ve hamleleri bizleri ziyadesiyle heyecanlandırıyor, göğsümüzü kabartıyor. Uzun yıllardan beri şahsımın da hayali olan bilim merkezi projesinin temellerinin atılmış olması son derece sevindirici. İnşallah bu hayalimize de kavuşacağız. Şehrimize MÜSİAD’ın öncülüğünde bilim merkezi kazandırılmasını bizler de destekliyoruz. Aşkla şevkle ve azimle yürüyene yol dayanmaz. Bizler bu anlayışla daha çok çalışarak, birlikte yol alarak hedeflerimize ve hayallerimize sırasıyla kavuşacağız. Böylelikle her alanda milletimizin yolunu ve geleceğini aydınlatan projelerle yarınlarımızı başarıyla inşa ediyoruz” dedi.

 “BU KUTLU YOLDA GAYRET EDENLERE MÜTEŞEKKİRİZ”

 “İlimde, fende, sanayide ve teknolojide daha iyi noktalara gelmemiz gerekiyor” diyen Milletvekili Şahin Tin;  “Milli ve manevi değerlerimizden güç alan, gelecek nesillere ilham veren bu kutlu çatı altında daima hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Sanayimizi daha da güçlendireceğiz. Teknolojimizi yenileyip daha iyi ürünler üreteceğiz. Dünyaya en iyi markalarla kaliteli ürünler sunmanın, ticaretimizi, ihracatımızı en yüksek seviyelere ulaştırmanın gayretinden asla taviz vermeyeceğiz. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına rağmen ulusal mücadelemizden vazgeçmeden, oluşan bu sıkıntılı süreci de fırsata çevireceğiz. Bu kutlu yolculukta Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izinden ayrılmayan bizlerle yol alan, bizlere destek olan elini taşın altına koyan, özveriyle gayret eden herkese müteşekkiriz” dedi.

 “NESİLLERİMİZE YOL TAYİN EDİYOR”

 MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Akgün ise toplantıda yaptığı konuşmasında Milletvekili Şahin Tin’in ziyaretinden ve toplantılarına katılımından duydukları memnuniyeti ifade etti. Başkan Akgün, “MÜSİAD çatısı altında yetişerek bugün ülkemizin ve şehrimizin yönetiminde söz sahibi olan, ticari faaliyetleriyle de nesillerimize yön tayin eden, yol açan MÜSİAD’ımızın eski şube başkanı Milletvekilimiz Şahin Tin’e ilgileri, hassasiyetleri ve gayretleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

The post AK PARTİLİ TİN, MÜSİAD’IN HİKAYESİNİ BU SÖZLERLE ÖZETLEDİ: PRANGALARIMIZI KIRDIK! appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

ÖNE ÇIKAN HABERLER