Bizimle iletişime geçin

COVİD

MERKEZEFENDİ’NİN BELİNİ SAKATLIKLAR VE COVİD BÜKTÜ

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, sezon başından bu yana sakatlıklar ve COVİD nedeniyle hiç bir maça tam kadro çıkamadıklarını söyledi

Veli Deveciler, son haftalarda alınan üst üste mağlubiyetlerin kensini ve yönetimi çok üzdüğünü söyledi. Deveciler,” Basketbol takımımızın üst üste almış olduğu mağlubiyetlerden dolayı üzgün olduğumuzun bilinmesini isteriz. Ancak şu da bilinmelidir ki tüm Basketbol liglerindeki en iyi organizasyonun sağlıklı bir şekilde devam ettiğinden kimsenin şüphesi olmasın. Yapılması gerekenleri biliyoruz ve yapacak güçteyiz” diye konuştu..

TATSIZ DÖNEMLER VE KAYIPLAR OLACAK

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler,” Tabi ki lig süresince tatsız dönemler, kayıplar olacaktır. TBL de ikinci yılımız ve doğru işler yaptığımızdan şüphemiz yok. Pandemi sebebiyle herkesin etkilendiği kadar takımımız da etkilenmiştir. Bu süreç değişik koşullarda
ilerliyor ve biz de ayak uydurmaya çalışıyoruz. Her takımın lehine ve aleyhine dönemler yaşanacaktır. Lig başladığından bu yana hem Covid hem sakatlıklar sebebiyle hiç bir maçı tam kadro oynayamadık. Açık ara ligin en çok ve en iyi seyircisine sahip olma avantajımızı da kullanamıyoruz” dedi.

TEKNİK HEYET GÖREVİNİN BAŞINDA

Deveciler son olarak şunları söyledi. “Teknik kadro ve oyunculara güvenimiz tam. Herkes canla başla çalışıyor ve bunun karşılığını alacağımızı biliyoruz. Takımın enerjisi ve motivasyonu istediğimiz düzeye geldiğinde kaybetmeyen takımı hep birlikte izleyeceğiz. Takımımızı her zaman destekleyen taraftarlarımızdan, Denizli’li hemşehrilerimizden desteklerini sürdürmelerini rica ediyoruz. İlk önceliğimiz sağlıklı kalmak, çalışmak ve mücadeleye devam etmek. Zaman bizi haklı çıkaracaktır”diye konuştu.

BORNOVA MAÇI ÇARŞAMBA

Öte yandan hafta içi sıkıştırılmış fikstür nedeniyle iki maç oynayacak olan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, ilk olarak çarşamba günü Denizli’de PAÜ Arena’da İzmir temsilcisi Bornova Belediyespor’u ağırlayacak. Ardından ise deplasmanda Kocaeli Kağıtspor ile karşı karşıya gelecek.

The post MERKEZEFENDİ’NİN BELİNİ SAKATLIKLAR VE COVİD BÜKTÜ appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

ÖNE ÇIKAN HABERLER