İYİ Parti Denizli Milletvekili Öztürk, Sosyal Medya Hesabından Ateş Püskürdü

10 Ağustos 2018 210 0

[ad_1]

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, kayıp olan oğlunun IŞİD’e katıldığı iddiasını ortaya atanlarla ilgili hukuki işlem başlatacağını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Öztürk, “Güya bu şekilde siyaset yaptığını sanan omurgasız şerefsizler, ellerinde hiç bir somut bilgi olmadan, karşıma çıkıp söylemeye cesaret edemeyenler, korkakça ve ahlâksızca özel hayatımın mahremiyetine saldırmışlardır. Gerekli hukuki yollara başvurdum.” dedi.

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, 2 buçuk yıldır kayıp olan oğlu Hüseyin Kağan Öztürk’ün IŞİD’e katıldığı iddialarıyla ilgili Odatv’ye açıklamalarda bulunmuştu.Oğlunun IŞİD’e katıldığını iddia edenlerin ellerinde resmi bir belge ya da fotoğraf varsa kendisine ulaştırılmasını söyleyen Öztürk, kayıp oğlu üzerinden İYİ Parti’nin kongre süreci nedeniyle spekülasyon yaratılmak istendiğini açıklamıştı.  Öztürk bazı haber sitelerinde haberlerin çarpıtıldığını söyleyerek iddiaları ortaya atanlarla ilgili hukuki süreç başlattığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Öztürk, “Birkaç haber sitesinde evladımla ilgili çıkan haberler üzerine açıklamadır. Sırf siyaseten yıpratmak İçin ne idüğü belirsiz kişiler tarafından basın yoluyla şahsıma ve aile efradıma iftira atılmıştır. Laflarımın siyaseten nereye çekileceğini hiç umursamadan ifade ediyorum. Güya bu şekilde siyaset yaptığını sanan omurgasız şerefsizler, ellerinde hiç bir somut bilgi olmadan, karşıma çıkıp söylemeye cesaret edemeyenler, korkakça ve ahlâksızca özel hayatımın mahremiyetine saldırmışlardır. Gerekli hukuki yollara başvurdum.Ama bu iftirayı atanları Allah’a havale etmeyeceğim. Milletvekili olduk diye sineye çekip, alttan alacağımı sanmayın. Bu dünyayı size dar edecek kadar elimiz, ayağımız tutuyor çok şükür. Peşinizdeyim.” dedi.

No tags for this post.

The post İYİ Parti Denizli Milletvekili Öztürk, Sosyal Medya Hesabından Ateş Püskürdü appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ