Bizimle iletişime geçin

14 Mart Tıp Bayramı

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ÖZTÜRK: ‘GELECEK YIL MASKEYİ ÇIKARTMAYI UMUYORUZ’

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla görevi başındaki sağlık çalışanlarına ziyarette bulundu.

Denizli Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunup doktorlar ve diğer sağlık personelinin Tıp Bayramını kutlayan Tin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecindeki fedakarlıklarına dikkati çekti.

Daha sonra İl Sağlık Müdürü Dr. Berna Öztürk’ü makamında ziyaret eden Tin, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin sağlık alanında önemli bir noktaya geldiğini söyledi.

Sağlık çalışanlarının salgın anlamında örnek gösterilecek şekilde emek gösterdiğini belirten Tin, “Sağlık çalışanları hastaların tekrar iyileşmesi için büyük mücadele verdi. Denizli birçok ile göre daha az riskli bir konumda. Bunda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Öztürk ise kentte tüm önlemler altında salgınla gece gündüz mücadele etmeye devam ettiklerini ve gelecek yıl salgını yenerek maskeyi çıkartıp eski günleri dönmeyi umduklarını anlattı.

DENİZLİ (AA) 

The post İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ÖZTÜRK: ‘GELECEK YIL MASKEYİ ÇIKARTMAYI UMUYORUZ’ appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

14 Mart Tıp Bayramı

BAŞKAN ÖRKİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 14 Mart Tıp Bayramı’nda sağlık çalışanlarını unutmadı. Başkan Örki, Pamukkale İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret ederek tıp çalışanlarına karanfil verip 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Ülkemizde her yıl 14 Mart Tıp Bayramı olarak kutlanıyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, sağlık çalışanlarının bayramında Pamukkale İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Sağlık çalışanları ile sohbet eden Başkan Örki, karanfil vererek sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladı. Başta doktorlar olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının kutsal bir görevi ifa ettiklerini söyleyen Başkan Örki, “Sağlığımız ve geleceğimizi emanet ettiğimiz sağlık çalışanlarımızın bayramını kutluyorum. Bu bayram geçen yıllara göre buruk geçiyor. Çünkü dünya ve ülkemiz Koronavirüs nedeniyle zor zamanlar geçiriyor. Bu mücadelede canlarını hiçe sayan sağlık çalışanlarımızdan hayatını kaybedenler oldu. Sağlık şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize baş sağlığı diliyorum. Sağlık çalışanlarımız koronavirüse karşı hummalı bir şekilde mücadele etmeye devam ediyor. İnsanlarımızın evlerine kadar giderek halkımızın sağlığı için yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Bizler onların haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Sağlık çalışanlarının bayramlarında yanlarında olmak istedim. Gelecek tıp bayramlarına daha sağlıklı şekilde ulaşmayı diliyor, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum” dedi.

The post BAŞKAN ÖRKİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

ÖNE ÇIKAN HABERLER