İki düğünle dünya evine girdiler

26 Eylül 2018 189 0

Denizli’de Erbakır’a ait Arenko Elektrik Üretim A. Ş İşletme Müdürü Akgün ve Ayşen Değirmencioğlu çiftinin kızları Selcan, Esma Atabay ve Rıza Beyazduman’ın oğulları Veli Can Beyazduman İstanbul ve Denizli’de düzenlenen iki farklı düğünle dünya evine girdi.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunu uluslararası bir şirkette vergi hukuku alanında çalışma yapan damat Veli Can Beyazduman ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu yabancı bir sigorta şirketinde kurumsal avukatlık yapan Selcan Değirmencioğlu Beyazduman’ın nikahı İstanbul Ortaköy’de gemide kıyıldı. Düğün eğlencesi de aynı gemide yapıldığı İstanbul’un ardından genç çift için ikinci düğün Karahayıt’taki Richmond Termal Otel’de yapıldı. Genç çifti Denizli’deki düğünlerinde de sevenleri yalnız bırakmadı.

Havuz başında yapılan düğünde canlı müzik eşliğinde gelinin babası Arenko Elektrik Üretim A. Ş İşletme Müdürü Akgün ve annesi Ayşen Değirmencioğlu çiftinin dansları büyük alkış aldı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden eğlencede gelin ve damat danslarıyla geceye renk kattı. Balaylarını Denizli’de geçiren Beyazduman çifti İstanbul’a yerleşti.

No tags for this post.

The post İki düğünle dünya evine girdiler appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam