Elektrik faturaları Aydem’in mobil aracından tahsil edilebilecek

13 Eylül 2018 155 0

[ad_1]

Denizli’de Aydem Elektrik firması, müşterilerine faturalarını ödeyebilmeleri için mobil hizmet aracını devreye soktu. Elektrik faturalarının ödenebileceği mobil araç, özellikle ödeme noktalarına ulaşamayan müşterilerinin ayağına kadar gidecek.

Bereket Enerji Grubu’nun şirketi olan Aydem Elektrik Perakende Satış Müşteri İlişkileri Direktörü Mustafa Demir, gazetecilere mobil araçla ilgili bilgi verdi. Vatandaşlara fatura tahsilatlarında her türlü ödeme kolaylığı sağladıklarını, bu kapsamda mobil hizmet aracını da devreye girdiğini söyledi. Mobil hizmet aracıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedeflediklerini ifade eden Demir, “Aydem olarak Denizli, Aydın ve Muğla’nın elektrik ihtiyacını karşılıyoruz. Kent merkezleri ve ilçelerde fatura işlemlerini Müşteri İlişkileri Merkezleri’nde (MİM) veya Aydem’in anlaşmalı bankalarında gerçekleştiremeyen müşterilerin mağduriyet yaşamamaları için Mobil hizmeti aracını hizmete soktuk. Elektrik hizmeti ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedefliyoruz. Köy merkezlerinde, çarşılarda, pazar alanlarında ve müşteri yoğunluğunun yaşandığı yerlerde konumlanan Mobil Vezne sayesinde Aydem müşterileri fatura tahsilat işlemlerini merkezlere gitmeden bu araçlardan yapabilecek” dedi.

Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)

No tags for this post.

The post Elektrik faturaları Aydem’in mobil aracından tahsil edilebilecek appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ