Cem Adrian 12 Temmuz’da Denizli’de

08 Temmuz 2019 109 0

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian, 12 Temmuz’da  Denizli Route sahnesinde olacak.

Farklı ses rengiyle dikkatleri üzerine çeken Cem Adrian,  geçtiğimiz ocak ayının sonlarında unutulmaz türküleri yorumladığı yeni albümü “Seçkiler 2” ile 12 Temmuz’da hayranlarıyla buluşacak. Denizlili müzikseverleri mest etmeye hazırlanan Adrian, 12 Temmuz (Cuma) akşamı Route sahnesinde olacak.

10 yıllık müzik kariyeri boyunca dinleyenlerinin karşısına hep “başka” çıkan Cem Adrian, yeni albüm ve en yer etmiş şarkılarıyla “bir performans sanatçısı” olmayı sürdürüyor.

Bilet Fiyatı: 67 TL

Biletler: Biletix, Route Denizli

Cem Adrian; 10 yıldır, sadece çok renkli sesi değil, çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Başarılı müzisyen aynı zamanda, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor.

“Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım” (2005), “Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti” (2006), “Essentials / Seçkiler” (2008), “Emir” (2008), “Kayıp Çocuk Masalları” (2010), “Siyah Bir Veda Öpücüğü” (2012), “Şeker Prens ve Tuz Kral” (2013), “Cam Havli” (Umay Umay ile birlikte-2014), “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum” (2014) ve “Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni” (2015) albümlerini piyasaya çıkaran Adrian’ın, kayıtları 2014’te tamamlanan “Seçkiler 2” albümü de Ocak ayının sonlarında dinleyicilerle buluştu. Sanatçı, şimdilerde ise yeni albümü “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum” ile müzik listelerinde yerini aldı.

No tags for this post.

The post Cem Adrian 12 Temmuz’da Denizli’de appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.