Bozkurt Derya Uluğ İle Coştu

27 Ağustos 2018 204 0

[ad_1]

“Güneş Bozkurt’tan Doğar” sloganıyla yola çıkan Bozkurt Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen 1.Yenilenebilir Enerji Şenliği 3 günün sonunda coşkulu bir şekilde sona erdi.

Bayram coşkusuna eşlik eden vatandaşlar unutulmaz anlar yaşadı. Show Man Doğukan Alsay, sanatçıların çıkış saatine kadar eğlence üstüne eğlence kattı. Muhteşem sahne gösterileri ile vatandaşlara çeşitli etkinliklerle görkemli şenlik yaşattı.

Şenliğin ilk gününde Tayfun Tunç, Deniz Toprak yer aldı. İlk güne bomba gibi giriş yapılmasının ardından Doğukan Alsay ve Beyza Durmaz ile eğlence devam etti. Beyza Durmaz konseri öncesi Doğukan Alsay’la coşan vatandaşlar, Kurban Bayramı coşkusuyla gönüllerince eğlendi. Şenliğin üçüncü günü ise Derya Uluğ sahnede yer aldı.

BAYRAM COŞKUSU DERYA ULUĞ İLE DEVAM ETTİ

Pop müziğinin başarılı sanatçısı Bozkurt’ta Enerji Şenliği’nde vatandaşlarla buluştu. Sahne performansıyla göz kamaştıran Derya Uluğ, Bozkurt Belediye Başkanı’na Enerji Santrali kurulmasında ilk ve tek belediye olması nedeniyle tebrik etti.

Başkan Birsen Çelik, “Enerji olayına girerken çok düşünerek ilerledim. Ama başaracağımızdan da emindim. Küçük ilçe olmamıza rağmen büyük başarılara imza attık. Enerji santralimizi kurduktan sonra bir gün festival yaparsam bu festivali Enerji Şenliği adı altında yapacağım demiştim. Bu nedenle 1.Yenilenebilir Enerji Şenliği adı altında bayram coşkusuyla siz değerli vatandaşlarımızla kutlamak istedim. 3 günlük şenliğimizde siz değerli dostlarım bizleri yalnız bırakmadınız bunun için sizlere sonsuz teşekkür ederim. Meri Organizasyon farkıyla Müthiş enerjiyle 3 günlük şenliğimize son veriyoruz. Şenliğimizi adına yakışır eğlence ile gerçekleştirdik. Bu nedenle diyorum ki Enerji bizim işimiz ve Enerjiniz hiç bitmesin Bozkurt.” dedi.

No tags for this post.

The post Bozkurt Derya Uluğ İle Coştu appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ