Bizimle iletişime geçin

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Ayşe Sarıkaya

ASKF BAŞKAN ADAYI SARIKAYA TEŞEKKÜR ETTİ

Merkezefendi Belediyesi’nin amatör spor kulüplerine yaptığı malzeme yardımı sonrası teşekkür eden Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Ayşe Sarıkaya, “Bizlere bu süreçte uzanan eli hiçbir zaman unutmayacağız” dedi.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Ayşe Sarıkaya, Merkezefendi Belediyesi’nin amatör spor kulüplerine yaptığı malzeme yardımı nedeniyle teşekkür etti.

Spor camiasının önemli sorunlar içinde ayakta kalma mücadelesi verdiğini ifade eden Sarıkaya, “Amatör spor camiası için önemli bir gün yaşandı. 60 kulübümüzün ihtiyaçları ve talepleri göz önünde bulundurularak temin edilen malzemeler Merkezefendi Kaymakamımız Dr. Adem Uslu, Merkezefendi Belediye Başkanımız Şeniz Doğan, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet İbanoğlu, Merkezefendi Gençlik Spor İlçe Müdürümüz İbrahim Kovan, kulüp başkanları ve yönetimlerinin katılması ile teslim edildi. Bu zor dönemde ayakta kalma mücadelesi veren amatör spor kulüplerinin yanında olan Merkezefendi Belediyemiz ve Başkan Şeniz Doğan’a başta olmak üzere emeği geçen herkese camiamız adına teşekkür ediyoruz” dedi.

“TEKRAR SAHALARDA BULUŞMAYI DİLİYORUZ”

Spor kulüplerinin, fedakar yöneticiler sayesinde faaliyetlerine devam ettiğine dikkat çeken Sarıkaya, “Bu noktada yerel yönetimlerin destekleri bizlere son derece güç vermektedir. Pandemi döneminde toplumun her kesimi gibi spor camiası da çok büyük sıkıntı yaşadı. Bunun en bariz örneği liglerimizdeki belirsizliğin devam etmesidir. Ayrıca virüse yakalanan ve tedavi gören çok sayıda arkadaşımız oldu. Hepsine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bizlere bu süreçte uzanan eli hiçbir zaman unutmayacağımızın da bilinmesini istiyorum” dedi. Sarıkaya son olarak sözlerini, “Ülkemizde ve ilimizde her geçen gün vaka sayılarının arttığı bir dönem yaşıyoruz. Önceliğimiz sporcularımızın ve yöneticilerimizin sağlığıdır. Bu günleri en kısa zamanda atlatıp tekrar sahalarda buluşmayı diliyoruz. Sporu çok özledik” ifadelerini kullandı.

The post ASKF BAŞKAN ADAYI SARIKAYA TEŞEKKÜR ETTİ appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

ÖNE ÇIKAN HABERLER