AK PARTİ’NİN BORAZANLIĞINI YAPIYORSUN!

12 Temmuz 2019 83 0

20 Mart tarihinde Acıpayam’da yaşanan 5.5 büyüklüğündeki deprem sonrası 343 yapı ağır hasar görmüş, bölge Afet Bölgesi kapsamına alınmıştı. Depremin yerel seçimlerden kısa süre önce meydana gelmesi nedeniyle de, Acıpayam siyasilerin adeta akınına uğramıştı. Bugün ise CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca deprem bölgesine bir ziyaret daha yaptı ve son durumu yerinde inceledi.

İnceleme sonrası konuşan Karaca, verilen sözlerin tutulmadığını söyleyerek, “Acıpayam’da yaşanan depremi üzerinden 3 ay geçti, vatandaş hala konteyner ve çadırlarda! Seçim öncesi vaatler veren iktidar vatandaşı duymuyor, derdini yok sayıyor” dedi.

Karaca inceleme sırasında Kırca Mahallesi Muhtarı Süleyman Abay ile de karşılaştı. Kendisine gelen yardım talepleri üzerine buraya geldiğini ancak verilen sözlerin tutulmadığını gördüğünü söyleyen Karaca ile Mahalle Muhtarı Süleyman Abay arasında kısa süreli tartışma yaşandı. Karaca Mahalle Muhtarı Abay’a, “Sen bu köyün muhtarlığını değil AK Parti’nin borazanlığını yapıyorsun.” dedi.

 

No tags for this post.

The post AK PARTİ’NİN BORAZANLIĞINI YAPIYORSUN! appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.