Bizimle iletişime geçin

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin

AK PARTİLİ TİN, MÜSİAD’IN HİKAYESİNİ BU SÖZLERLE ÖZETLEDİ: PRANGALARIMIZI KIRDIK!

 AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, MÜSİAD Denizli Şubesinin düzenlediği toplantıya katıldı. Şahin Tin; “Güçlü Türkiye yolculuğunda çok badireler atlattık, nice zorluklara göğüs gerdik. Türkiye özgürleşsin, prangalarını kırsın diye hep mücadele ettik. Çok şükür bugün bunu başardık” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, MÜSİAD Denizli Şubesinin düzenlediği toplantıya katıldı. MÜSİAD Şube merkezinde düzenlenen toplantıya yönetim kurulu ve üyelerinin yanı sıra AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz de katıldı. Toplantıda konuşan Milletvekili Şahin Tin, MÜSİAD’ın kuruluşunda taşıdıkları ruhu ve heyecanı aynen koruyarak çalışmalarını sürdüklerinin belirtti.

 “İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞIYORUZ”

 “Heyecanımızdan ve azmimizden hiçbir şey kaybetmedik” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Erdem, yüksek ahlak ve güven temelinde yükselen bir iş dünyası tasavvuruyla 1990 yılında İstanbul’da kurularak önce Türkiye sathına daha sonra da dünyanın dört bir yanında açılan dış temsilciliklerle filizlenip yeşeren MÜSİAD, güçlü bir sivil toplum örgütüdür. Böylesi nadide bir sivil toplum kuruluşunun temellerini atarken görev almak, kurucuları arasında yer almak şahsım için ayrı bir gurur ve onur vesilesidir. Kurulduğumuz günden buyana nice zorluklar yaşadık. Bugünlere kolay gelmedik. Mücadeleler verdik. 28 Şubat gibi karanlık bir süreci en ağır yaşayan ve iliklerine kadar hisseden STK’ların başında geliyoruz. Genel Başkanlarımızın ve şahsımın da aralarında bulunduğu MÜSİAD yöneticilerimiz o dönmelerde DGM’lerde yargılandı. Ancak yılmadık, daha çok gayret ettik ve böylesi aydınlık ve güzel günlere kavuştuk” dedi.

 “BU BİR MEDENİYET DAVASIDIR”

 “MÜSİAD’ın temel gayesi medeniyet davamızı geleceğe daha güçlü taşımaktır” diyen Milletvekili Şahin Tin; “MÜSİAD’ın davası bir medeniyet davasıdır. Memleket davasıdır. Türkiye’yi kalkındırma, özgürleştirme, prangalarını kırıp dünyanın her yerinden parmakla gösterilen örnek ve lider bir Türkiye hayalini gerçeğe dönüştürme davasıdır. Bu yolculukta çok badireler atlattık, nice zorluklara göğüs gerdik. Türkiye özgürleşsin, prangalarını kırsın diye hep mücadele ettik. Çok şükür bugün bunu başardık. Bugün artık Türkiye her alanda özgür, büyüyen ve kalkınan güçlü bir Türkiye olma yolunda kararlılıkla ilerliyor. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın eğitimden sağlığa, ulaşımdan adalete, savunmadan, sanayiye, ekonomiden teknolojiye hemen her alanda devrim niteliğinde adımlar attık. Türkiye’nin hak ettiği en üst seviyeye doğru koşar adım ilerlemesi ve hedeflerine ulaşması için önemli başarılar elde ettik ve Türkiye’yi müreffeh bir ülke konumuna taşıdık. Gün geldi zulüm gördük mazlum olduk. Ancak asla vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz de” dedi.

 “TÜRKİYE’NİN YARINLARI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

 Türkiye’nin geleceği için çalışan herkesin yanında olduklarını belirten Milletvekili Şahin Tin; “MÜSİAD’ın bilim ve teknoloji alanında ortaya koyduğu projeleri ve hamleleri bizleri ziyadesiyle heyecanlandırıyor, göğsümüzü kabartıyor. Uzun yıllardan beri şahsımın da hayali olan bilim merkezi projesinin temellerinin atılmış olması son derece sevindirici. İnşallah bu hayalimize de kavuşacağız. Şehrimize MÜSİAD’ın öncülüğünde bilim merkezi kazandırılmasını bizler de destekliyoruz. Aşkla şevkle ve azimle yürüyene yol dayanmaz. Bizler bu anlayışla daha çok çalışarak, birlikte yol alarak hedeflerimize ve hayallerimize sırasıyla kavuşacağız. Böylelikle her alanda milletimizin yolunu ve geleceğini aydınlatan projelerle yarınlarımızı başarıyla inşa ediyoruz” dedi.

 “BU KUTLU YOLDA GAYRET EDENLERE MÜTEŞEKKİRİZ”

 “İlimde, fende, sanayide ve teknolojide daha iyi noktalara gelmemiz gerekiyor” diyen Milletvekili Şahin Tin;  “Milli ve manevi değerlerimizden güç alan, gelecek nesillere ilham veren bu kutlu çatı altında daima hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Sanayimizi daha da güçlendireceğiz. Teknolojimizi yenileyip daha iyi ürünler üreteceğiz. Dünyaya en iyi markalarla kaliteli ürünler sunmanın, ticaretimizi, ihracatımızı en yüksek seviyelere ulaştırmanın gayretinden asla taviz vermeyeceğiz. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına rağmen ulusal mücadelemizden vazgeçmeden, oluşan bu sıkıntılı süreci de fırsata çevireceğiz. Bu kutlu yolculukta Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izinden ayrılmayan bizlerle yol alan, bizlere destek olan elini taşın altına koyan, özveriyle gayret eden herkese müteşekkiriz” dedi.

 “NESİLLERİMİZE YOL TAYİN EDİYOR”

 MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Akgün ise toplantıda yaptığı konuşmasında Milletvekili Şahin Tin’in ziyaretinden ve toplantılarına katılımından duydukları memnuniyeti ifade etti. Başkan Akgün, “MÜSİAD çatısı altında yetişerek bugün ülkemizin ve şehrimizin yönetiminde söz sahibi olan, ticari faaliyetleriyle de nesillerimize yön tayin eden, yol açan MÜSİAD’ımızın eski şube başkanı Milletvekilimiz Şahin Tin’e ilgileri, hassasiyetleri ve gayretleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

The post AK PARTİLİ TİN, MÜSİAD’IN HİKAYESİNİ BU SÖZLERLE ÖZETLEDİ: PRANGALARIMIZI KIRDIK! appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin

ÜRETENİN YANINDAYIZ!

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Organize Sanayi Bölgesinde bazı firmaları ziyaret ederek faaliyetleriyle ilgili bilgiler aldı, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Şahin Tin; “Gücünü üretimden alan Denizli sanayisi her türlü zorluğun üstesinden gelecek azim ve kararlılığa sahiptir. Her koşulda üreten, elini taşın altına koyan sanayicilerimizin, üreticilerimizin biz de her zaman yanlarındayız” dedi.

 AK Parti Denizli Milletvekili, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Şahin Tin, Denizli Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan bazı işletmeleri ziyaret ederek, faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Denizli sanayisinin her türlü zorluğun üstesinden gelecek iradeye sahip olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin; “Yerli ve milli üretim bizim en çok desteklediğimiz hususların başında gelmektedir. Sanayicimize güveniyoruz, üretim yapan herkesin yanında olmaya ve onları desteklemeye gayret ediyoruz” dedi.

 “DENİZLİ SANAYİSİ BİZİ HER DAİM GURURLANDIRIYOR”

 Denizli’nin önemli bir sanayi kenti olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin, Denizli’de tekstil sektörünün yerinin ve öneminin ayrı olduğunu ifade etti. Şahin Tin; “Bilindiği gibi Denizli’miz tekstil kenti. Sanayicilerimizin emekleriyle ilmek ilmek dokuduğu, ürettiği ürünler sayesinde kentimiz hem ihracatını artırıyor, hem de istihdam konusunda kendine yeten bir görünüme kavuşuyor. Esasen bugün Denizli sadece tekstilde değil daha birçok alanda ürettiği ürünlerle adından söz ettirir durumda. Denizli ürettiği marka değeri yüksek ürünler sayesinde dünya piyasalarında güçlü devlerle yarışır konuma ulaştı. Bugün Dünya’nın neresine giderseniz gidin, gerek otellerde, mağazalarda, büyük alışveriş mekânlarında Denizli markalı ürünleri görmek mümkün. Üretimde yaşanan bu gelişme ve dünya piyasalarında sanayicimizin emeğinin karşılığını görmek bizleri de gururlandırıyor” dedi.

 “EKONOMİYE EN BÜYÜK KATKIYI DENİZLİ VERİYOR”

 “Bu kentin değerlerini yaşatmak bizim olmazsa olmazlarımızdandır” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Fırsat buldukça belli aralıklarla firmalarımızı ziyaret ediyoruz. Son teknolojiyle üretilen ürünleri yakından inceliyoruz. Denizli’miz tekstil alanında dünyada üst sıralardaki yerini koruyan önemli bir üretim üssü konumunda. Denizli’mizin ihracatı 3,5 milyar dolar civarında seyrediyor. Salgının tüm dünyayı etkisi altına aldığı bir dönemde bile kentimizde üretim devam etti. Sanayicimiz pandeminin oluşturduğu etkiyi en az düzeye indirmek ya da yaşanan süreci fırsata çevirmek gayesiyle kendine yeni yollar belirleyerek kararlı bir şekilde üretimini sürdürdü. Türkiye ekonomisine her dönemde olduğu gibi yine salgın döneminde de en büyük katkıyı Denizli’miz sağladı. Bizler de sektörün sıkıntı ve taleplerine hiçbir zaman kulaklarımızı tıkamadık, kayıtsız kalmadık” dedi.

 

 “SORUNLARI YERİNDE TESPİT EDİP ÇÖZÜYORUZ”

 ”Piyasada yaşanan dalgalanmalara ve sıkıntılara rağmen ayakta kalmak için büyük mücadeleler veren üretime ve ihracata dayalı yapısı ile gücünü her geçen gün artıran sanayicimize güveniyoruz” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Üretimde istihdamda, ihracatta gerek tekstil sektöründe gerekse diğer sektörlerde yaşanan sorunların çözümüne her zaman el uzattık. Sanayicimizi ziyaret ettik, meseleleri yerinde dinledik, tespitler yaptık. Karşılaşılan zorlukların üstesinden gelmek, talepleri karşılamak ve sorunları aşmak için kısacası çıkış yolları aramanın gayretinde olduk. Alın terinin emekle yoğrulduğu ve üretime dönüştüğü bu tesislerde üretilen ürünler her zaman şehrimizin yüz akı oldu. Çalışanından yöneticisine gayret eden emek veren tüm sektör paydaşlarını tebrik ediyorum” dedi.

The post ÜRETENİN YANINDAYIZ! appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin

ŞAHİN TİN : AYDIN-DENİZLİ OTOYOLU PROJESİ’NDE İLK KAZMAYI VURUYORUZ

Aydın-Denizli Otoyolu projesinde ilk kazma vuruluyor. AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Tamamlandığında vatandaşlarımızın daha konforlu ve emniyetli şekilde seyahat edebileceği, uzakları yakın edecek bu önemli proje milletimize hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Aydın-Denizli Otoyolu projesinde ilk kazma vurulacağını açıkladı. Milletvekili Tin, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Aydın-Denizli Otoyolu Projesi‘nde ilk kazmayı vuruyoruz, çalışmalar başlıyor. Tamamlandığında vatandaşlarımızın daha konforlu ve emniyetli şekilde seyahat edebileceği, uzakları yakın edecek bu önemli proje milletimize hayırlı olsun” dedi.

The post ŞAHİN TİN : AYDIN-DENİZLİ OTOYOLU PROJESİ’NDE İLK KAZMAYI VURUYORUZ appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin

ŞAHİN TİN’DEN 16 MİLYONLUK MÜJDE!

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli’deki süt üreticilerine destekleme ödemeleri ile ilgili müjde verdi. Şahin Tin; “Çiğ süt destekleme ödemesi kapsamında Nisan, Mayıs ve Haziran dönemi için Denizli’mizdeki 14 bin 337 süt üreticimize 121 Milyon 727 Bin 379 litrelik süt miktarı için toplamda 15 Milyon 971 Bin 335 TL’lik destekleme ödemesi hesaplara aktarıldı. Süt üreticilerimize hayırlı olsun” dedi.

Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin yaptığı açıklamayla çiğ süt üreticilerine destekleme ödemesinin yapıldığı müjdesini verdi. Milletvekili Şahin Tin, verilen destekler ve alınan tedbirler sayesinde Türkiye’nin birçok alanda olduğu gibi süt üretiminde de kendi kendine yeten bir konuma ulaştığını ifade etti.

 “KENDİMİZE YETER DURUMDAYIZ”

 Milletvekili Şahin Tin; “Üreticilerimize ve yetiştiricilerimize aktarılan desteklerle başta hayvancılık sektörü olmak üzere birçok sektöre canlılık geldi ve daha da güçlendi. Bu anlamda çiğ süte verilen destekler süt üreticilerimizin önünü açıyor. Bu sevindirici tabloyu hep birlikte müşahede ediyoruz. Özellikle süt üretimi konusunda her yıl, bir önceki yıla oranla daha da iyi noktalara ulaştığımız aşikârdır. Öyle ki bugün ülkemiz süt üretiminde kendine yeterli konuma ulaşmıştır” dedi.

 “ÜRETİCİMİZİN YANINDAYIZ”

 Denizli’de toplam 14 bin 337 süt üreticinin banka hesaplarına çiğ süt destekleme ödemesinin aktarıldığını belirten Milletvekili Şahin Tin; “Üreticilerimizin mağduriyet yaşamaması için hükümetimiz çok ciddi önlemler alarak birçok tedbirleri hayata geçirdi. Özellikle salgının yoğunlaştığı böylesi zor bir dönemde yine yeni tedbirler alarak üreticimizin yanında olduğumuzu açıkça ortaya koyduk. Gıda Tarım ve hayvancılık alanında sağlanan desteklerin üreticilerimize can suyu olduğunu görmek ve gücüne güç kattığına tanıklık etmek doğru yolda olduğumuzun apaçık bir göstergesidir” dedi.

 “SALGINA RAĞMEN DAHA ÇOK ÜRETECEĞİZ”

 Çiğ süt destekleme ödemelerinin Nisan, Mayıs ve Haziran dönemini kapsadığını belirten Milletvekili Şahin Tin; “Denizli’mizde 14 bin 337 süt üreticimize toplamda 121 Milyon 727 Bin 379 litrelik çiğ süt için 15 Milyon 971 Bin 335 TL’lik destekleme ödemesi gerçekleştirildi. Tüm yetiştiricilerimize hayırlı ve bereketli olsun. Salgına rağmen zorlu şartları göze alarak üretim gerçekleştiren tüm yetiştiricilerimizin yanında olmaya, onları desteklemeye kararlıyız. Yetiştiricilerimizin ve üreticilerimizin üretmeye devam etmesini, işletmelerinin, tarlalarının ve besihanelerinin başında olmasını tüm gayretimizle destekliyoruz. Bu çerçevede adımlar atmaya, destekleri üreticilerimize aktarmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek ve birbirimize kenetlenerek bu zorlu günleri de aşacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

The post ŞAHİN TİN’DEN 16 MİLYONLUK MÜJDE! appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

ÖNE ÇIKAN HABERLER