Bizimle iletişime geçin

AK Parti

AK Partili Şahin Tin; “Denizli İhracatla Büyüyor”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen Heimtextil fuarına katılan Denizli firmalarını ziyaret etti. Şahin Tin; “En güçlü kozumuz ihracat. Potansiyelimize inanıyor, vizyoner, çalışkan vatan sevdalısı iş insanlarımıza güveniyoruz, destekliyoruz. Ekonomimize yönelen saldırılar, salgın, ticari ve sıcak savaşlar, daha birçok hadiseye rağmen firmalarımız atılımlarıyla tarih yazıyor. Denizli ihracatla her geçen gün daha da büyüyor” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Almanya’nın Frankfurt kentindeki Heimtextil fuarında stant açan Denizli firmalarını ziyaret etti. Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ve beraberindeki heyet ile birlikte firmaları tek tek ziyaret eden Milletvekili Şahin Tin, sanayicinin, üreticinin, ihracatçının umutlarının yüksek olduğunu belirtti. Milletvekili Şahin Tin, başta Denizli Ticaret Odası olmak üzere Sanayi Odası, Denizli İhracatçılar Birliği, Organize Sanayi Bölgesi, ilgili STK ve kuruluşların, sanayicilere, üreticilere destek vermesinden, iş insanlarının yanında yer almasından büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

 “ŞEHRİMİZİN MARKALARI DÜNYA PAZARINDA”

 Milletvekili kimliğinin yanı sıra aynı zamanda kendisinin de bir sanayici olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin; “Almanya Frankfurt’tayız. Heimtextil fuarına Denizli’den katılan firmalarımızı iki gün boyunca ziyaret ettik. Kentimizden her yıl olduğu gibi yine rekor düzeyde katılım var. Sanayicilerimiz, ihracatçılarımız, üreticimiz zengin ürün yelpazesi ve göz kamaştırıcı stantlarıyla şehrimizin markalarını dünya pazarına sunuyorlar. Her sektörde olduğu gibi tekstil sektöründe de üreten, emek harcayan iş insanlarımızı bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da dünyanın neresinde olursa olsun yalnız bırakmadık, bırakmıyoruz. Her yıl daha da geliştirdikleri ürün yelpazesiyle küresel pazarda Denizli firmalarımızı görmek göğsümüzü kabartıyor, bizleri gururlandırıyor” dedi.

 “ÜRETİCİMİZ ATILIMLARIYLA TARİH YAZIYOR”

 Heimtextil Fuarının üretici ve ihracatçıların farklı pazarlara ulaşması bakımından da büyük fırsatlar sunduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin; “Ev tekstili alanındaki yenilikler, yeni trendler ve sezonun dikkat çekici ürünlerini sergileyen Denizli firmalarımızın fuardan olumlu iş bağlantılarıyla dönmesini diliyoruz. Denizli’den Heimtextil fuarına katılan ve farkındalık oluşturarak fuara damgasını vuran firmalarımızı tek tek ziyaretimizde umutlarının yüksek olduğunu gördük. Temennimiz beklentilerine kavuşmaları, hayırlı, bereketli bir fuar geçirmeleri ve yeni pazarlara ulaşmalarıdır. Türkiye ekonomisine yönelik saldırılar, salgın, ticari ve sıcak savaşlar, daha birçok hadiseye rağmen üreticimiz, ihracatçımız başarılı atılımlarıyla tarih yazıyor. Denizli ihracatla büyüyor” dedi.

 “TÜRKİYE’Yİ GÜÇLÜ KILMAK ORTAK VAZİFEMİZ”

 Denizli’nin Türkiye’nin önde gelen üretim ve ihracat üssü olma yolunda ilerlediğini belirten Milletvekili Şahin Tin; “Denizli’miz küresel pazarın en önemli cazibe merkezlerinden biri konumundadır. Bu gücü yaşatmak ve daha da iyi noktalara taşımak için birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Denizli’mize de bu yakışır. Siyasi ve ekonomik olarak küresel düzeyde yeni bir dünya düzeni inşa edilirken, Türkiye’yi daha güçlü kılmak hepimizin ortak vazifesidir. Güç birliği yaparak başaramayacağımız iş yok. Üretimde, ihracatta, küresel piyasalarda güçlü varlığımızı daha iyi seviyelere taşıyacağız” dedi.

 “POTANSİYALİMİZE İNANIYOR, İŞ İNSANIMIZA GÜVENİYORUZ”

 “Küresel ölçekte yaşanan bir daralmanın zorluklarını hep birlikte yaşıyoruz” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Sıkıntıların farkındayız. Ancak üreticimiz, ihracatçımız, sanayicimiz, tüccarımız, akıl ve alın teri dökerek yerli ve milli üretime emek veren işçilerimizin nasıl mücadeleler verdiğini de hep birlikte görüyoruz. Dünya piyasasında yaşanan değişimi Türkiye ve üretim kenti Denizli’miz lehine iyi değerlendirmek, kazanıma dönüştürmek ana gayemiz. Ticaret Odamız, Sanayi Odamız, OSB’miz, DENİB ve tüm paydaşlar ve iş insanlarımız ile birlikte üretimin çarklarını daha güçlü döndürmek için gayretliyiz. Dünyanın en büyük ekonomisine sahip olmak için yatırım ve üretimi artırmaya, teknoloji ve kaliteyi yükseltmeye, ürün yelpazemizi daha da genişletmeye kararlıyız. Bizim en güçlü kozumuz ihracattır. Potansiyelimize inanıyor, vizyoner, çalışkan vatan sevdalısı iş insanlarımıza güveniyoruz, destekliyoruz” dedi.

 

The post AK Partili Şahin Tin; “Denizli İhracatla Büyüyor” appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

AK Parti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Denizli’ye Geliyor!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, bir dizi ziyaret için Denizli’ye geliyor.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, istişare toplantılarına katılmak üzere Denizli’ye geliyor. Bu akşam saatlerinde Uşak’tan Denizli’ye gelecek Özhaseki, Cuma günü ilk olarak Vali Ali Fuat Atik’i makamında ziyaret edecek. Ardından Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek olan Özhaseki partililerle sohbet edecek. Özhaseki sonraki durağı ise Denizli Büyükşehir Belediyesi olacak ve burada Başkan Osman Zolan’la görüşecek. Özhaseki’nin programı akşam saatlerine kadar sürecek.

 

The post AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Denizli’ye Geliyor! appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

15 temmuz denizli

Başkan Yücel Güngör’den 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Mesajı

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Başkan Güngör mesajında, 15 Temmuz’da Türk milletinin asıl gücü tank, top, tüfek değil imanlı ve inançlı evlatlarının olduğunu belirterek “FETÖ tarafından 15 Temmuz 2016 gecesi gerçekleştirilen hain darbe girişiminde, meydanlara çıkarak tüm ülkede olduğu gibi Denizli’de de darbelere karşı olduğumuzu gür bir ses ile haykırdık” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZIN DİK DURUŞU SONUCU HAİNLER AMAÇLARINA ULAŞAMADI!”

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde hain darbe girişimine yönelik açıklama yapan Başkan Güngör “Darbe girişiminin başlamasıyla birlikte büyük Türk Milleti’nin kahraman evlatları cesaretleriyle, dirayetleriyle, kararlı ve dik duruşlarıyla tarih yazmışlardır. Hainlerin açtığı ateşle şehadet mertebesine ulaşan aziz şehitlerimizin kalplerimizdeki yerleri hep muhafaza edilecek. 251 vatandaşımızın şehit, 2 bin 193 vatandaşımızın gazi olduğu o gece Türk milletinin tarih boyunca kanıyla kazandığı ibretlik zaferler silsilesine bir yenisi daha eklenmiştir. Bu işgal hareketi Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanları dolduran, kendisini tankın önüne atacak kadar vatanına milletine sevdalı olan kardeşlerimizin, vatandaşlarımızın dik duruşu sonucu amacına ulaşamamıştır” şeklinde konuştu.

“TÜRK HALKI ASLA KİMSENİN BOYUNDURUĞU ALTINA GİRMEYECEKTİR”

Türk Milleti’nin 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi’ni asla unutmayacağının altını çizen Başkan Güngör “15 Temmuz 2016 günü ülkemizde, dünya demokrasi tarihinin en kutlu direnişlerinden birini gösterdi. Türkiye’nin demokratik kazanımlarını, milli birlik, beraberlik ve bağımsızlığımızı yok etmeyi hedefleyen vatan hainlerine gereken cevabı meydanlarda verdik.  Vatan hainleri, Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetli duruşu, hükümetimizin kararlı tutumu ve en önemlisi de milletimizin devletine ve demokratik iradesine sahip çıkmasıyla hüsrana uğratıldı.  Bu çirkin olayın müsebbipleri Türk adaletine teslim edildi. Tarihin akışını değiştiren, görev sırası kendisine geldiğinde asla kaçmayı düşünmeyen, Sütçü İmam ve Ömer Halisdemir gibi kahramanlar her zaman bu milletin içinde bulunmuştur. Türk halkı asla esaret zincirini kabul etmeyecek ve kimsenin boyunduruğu altına girmeyecektir” ifadelerini kullandı.

“TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN VE TEK DEVLET”

Başkan Güngör “Allaha şükürler olsun ki bu millet Türk Bayrağını yere indirtmedi, vatanı böldürtmedi ve milli iradesine canı pahasına sahip çıktı. Türkiye’yi parçalayacaklarını, devleti alabileceklerini sanarak, 15 Temmuz gecesi harekete geçen aklı, beyni ve vicdanı satılmış hainler, kısa sürede milletimiz tarafından hüsrana uğratıldı. Ecdadımızın tarihte gösterdiği şanlı mücadele, milletimizin 15 Temmuz gecesi tüm farklılıklarını geride bırakarak tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek devlet ilkeleri etrafında birleşerek yaptığı kahramanlıklar, yaşadığımız badireleri atlatmamızda ve istikbale yürüyüşümüzde bizlere ilham kaynağı olmaya devam edecektir” şeklinde konuştu.

“BİRLİK VE DİRLİĞİMİZDEN TAVİZ VERMEDEN YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

15 Temmuz hain darbe girişiminin, Türk Milleti’nin şahlanış günü olduğunu belirten Başkan Güngör, “Hain darbe girişiminde şehit olan evlatlarımız, yüreklerimizde daima yaşayacaktır. Onlar bu vatan uğruna şehit ve gazi oldular. Onlar bizlere Devlet ve millet kenetlenmesini bir kez daha gösterdiler. Bu ülkeyi bize vatan yapan tüm şehitlerimize Cenabı Allah’ dan rahmet, ailelerine sabır niyaz ediyorum. Bu uğurda gazi olan kardeşlerimize acil şifalar temenni ediyorum. Tarihimizde ilk defa bir darbe girişimine karşı bütün vatandaşlarımız topyekûn direnerek bunu bertaraf etti. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle devletimizin varlığı ve milletimizin bağımsızlığı yolunda canını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, onları minnetle anıyorum. Gazilerimize şükranlarımı sunuyor, hayırlı ve uzun ömürler diliyorum. Onların emanetine sahip çıkarak hedeflerimizden şaşmadan, birlik ve dirliğimizden taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz” dedi.

The post Başkan Yücel Güngör’den 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Mesajı appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

AK Parti

Başkan Güngör Diyarbakır Annelerini Ziyaret Etti!

Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör eşi ve çocukları ile birlikte Diyarbakır’a giderek çocukları bölücü terör örgütü tarafından zorla dağa götürülen Diyarbakır annelerini Kurban Bayramı’nda ziyaret etti. Diyarbakır annelerini yalnız bırakmayan Başkan Güngör annelerin bayramlarını tebrik ederek terör örgütüne karşı bu haklı ve cesur duruşlarında desteklerini iletti.

Başkan Güngör Kurban Bayramı’nı Diyarbakır anneleri ile geçirdi. Çocuklarının dağa kaçırılmasından HDP’yi sorumlu tutan ve 3 Eylül 2019’da başlattıkları evlat nöbetine devam eden Diyarbakır annelerine destek veren Başkan Güngör Kurban Bayramı’nda annelere gül vererek bayramlarını tebrik etti. Evlat nöbetine devam eden anneler, ellerinde Türk bayrakları ve çocuklarının fotoğrafıyla Başkan Güngör’ü karşıladı.

“DİYARBAKIR ANNELERİ’NİN SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Diyarbakır’a gelerek annelere, babalara destek olmak istediğini, burada başlayan mücadelenin farklı illerde de de yankı yarattığına işaret eden Başkan Güngör “PKK’nın nasıl bir terör örgütü olduğunu biliyoruz. Kürtlere ne kadar zarar verdiğini buradaki aileler, annelerimiz, babalarımız feryatlarıyla anlatıyor.  Ellerinde çocuklarının fotoğrafıyla bekleyişini sürdüren annelerin sesi olmaya devam edeceğiz.  Evlat nöbetinde ortaya koymuş oldukları bu kararlılık, bu duruş, bu mücadele, bu azim ve irade, bu örgütün sonunu getirecek olan iradedir. Bizler de bu iradeyi önemsiyoruz. Yanlarında olduğumuzu vurgulamak ve destek olmak için bugün buradayız” şeklinde konuştu.

“TERÖR ÖRGÜTÜNÜN SONU GELDİ”

Kurban Bayramı’nda anne ve babalara gül veren Başkan Güngör, “Terör örgütünün artık sonu geldi. Annelerin buradaki mücadelesiyle, devletimizin ortaya koymuş olduğu mücadeleyle inşallah ülke gündemimizden tamamen silip atılacak. İnşallah anneler ortaya koymuş oldukları bu mücadeleyle evlatlarına yakın zamanda kavuşurlar. Burada oturan annelerimiz sadece kendi çocukları için değil ailelerinden zorla kaçırılmış bütün çocuklar için eylem yapıyorlar. Ak Parti olarak bütün çocuklarımız gelecek bayrama kadar ailelerine, annelerine kavuşsun diye temenni ediyoruz. Biz annelerin her daim yanındayız. Onların haklı davalarında sonuna kadar yanlarında olmaya devam edeceğiz. İnşallah bu mücadelemiz evlatlarımızı alıncaya kadar hem devletimiz hem de aileler tarafından devam edecek” ifadelerini kullandı. Ailelerin evlatlarına kavuşmasını dileyen Başkan Güngör, sonuna kadar annelerin yanında olacaklarını kaydetti.

 

 

The post Başkan Güngör Diyarbakır Annelerini Ziyaret Etti! appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Continue Reading

ÖNE ÇIKAN HABERLER