Zeybekci: Denizli’de 15 yıl önce 8 ambulans vardı

09 Haziran 2018 56 0


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Pamukkale Belediyesi tarafından yaptırılan Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu ile Semt Polikliniği’nin açılışını, art arda düzenlenen iki ayrı törenle yaptı.

Denizli’de 15 yıl önce 8 ambulansın olduğunu, bunlardan yarısının arızalı, yarısının da mazot parası vermeden çalışmadığını belirten Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ise, “Şu anda ambulans sayısı 120-130 civarında. Vatandaşımızın bir nefesini dahi biraz daha kaliteli ve rahat alsın diye milyarları harcamaktan asla çekinmezse o zaman bu bayrak dalgalanır. O zaman güçlü devlet oluruz. Türkiye önemli zaman dilimlerinden geçiyor. Türkiye, tarihi bir çağı değiştiriyor ve dönüştürüyor. Artık koalisyon hastalıklarından kurtuldu bir daha geri gelmemek üzere. Onun için 24 Haziran’da verdiğiniz karar, aklınız ve vicdanınızla doğru olarak gördüğünüz neyse o olsun” dedi.

‘BIRAKIN BİRİLERİ DİLEDİKLERİ KADAR YALAN SÖYLESİNLER’

İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’i, Denizli mitinginde kendisi için söylediği sözler nedeniyle mahkemeye verdiği ifade eden Bakan Zeybekci, “Bırakın birilerinin bildiği o siyaset yöntemlerini. Bırakın birileri diledikleri kadar yalan söylesinler, iftira atsınlar, gelsinler burada bir kadın olarak bile bir erkeğin ağzına yakışmayacak lafları Denizli’de benim hanım kardeşlerimin önünde utanmadan ve sıkılmadan söylesin. Biz onunla mahkemede ve Allah’ın huzurunda hesaplaşacağız. Hakkımızı onlara helal etmeyeceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Pamukkale Belediyesi tarafından yaptırılan Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu ile Semt Polikliniği’nin açılış kurdeleleri kesildi.

No tags for this post.

The post Zeybekci: Denizli’de 15 yıl önce 8 ambulans vardı appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam