Yaşar Kayrakçı Milletvekilliği İçin Aday Adayı Oldu

02 Mayıs 2018 53 0


Yerel bir televizyon kanalına verdiği röportajla Türkiye gündemine oturan “Çift diplomalı manyağım” diyen Denizlili Yaşar Kayrakçı, Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekilliği için aday adayı oldu.

Antalya’nın Manavgat İlçesi’ndeki yerel bir televizyon kanalının sokak röportajına konuşan Denizlili Yaşar Kayrakçı, “Çifte Diplomalı Manyağım” sözleri ve ilginç tespitleriyle bir anda sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına girmişti.Röportajı binlerce kişi tarafından paylaşılan ve fenomen olan evli iki çocuk babası 54 yaşındaki Kayrakçı, “Baklan-Bekilli-Çivril-Çal ve Ezilen Halkı temsilen Denizli vekil aday adayıyım…” diyerek Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekilliği aday adayı olduğunu açıkladı.

Bir röportajda Kayrakçı, fenomen olmasıyla ilgili insanların dürüstlüğe, dobralığa susadığını belirterek, “Ben herkesten farklı düşünüyorum. Farklı analiz ediyorum, beynimi yoruyorum. Manyaklık buradan geliyor. İnsanlar mertçe her şeyi ortaya koyan, bağırsaktan konuşmayan, ciğerden konuşan kişiler istiyor. Beni anlayanlara helal olsun.” demişti.

No tags for this post.

The post Yaşar Kayrakçı Milletvekilliği İçin Aday Adayı Oldu appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam