Yakalanan Hırsızlık Şüphelisi Cezaevi Firarisi Çıktı

02 Mart 2018 29 0


Denizli Polisi, Denizli ve Antalya’da hırsızlık olaylarına karışan 3 şüpheliyi gözaltına aldı. Yakalanan zanlılardan birinin 20 yıl 11 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan cezaevi firarisi olduğu belirlendi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Pamukkale İlçesi’nin İncilipınar Mahallesi’nde geçtiğimiz 23 Şubat günü bir işyerinden çelik kasanın çalınmasının ardından olayı araştırmaya başladı. Antalya’dan bir ev ve otomobilden hırsızlık yapan 3 şüphelinin Denizli’ye geldiğini belirleyen ekipler, bu kişilerin Pamukkale İlçesi Kervansaray Mahallesi’ndeki bir restorandan çok miktarda içki çaldıklarını tespit etti.

Bu bilgiler doğrultusunda Antalya polisi ile yapılan orta operasyonla 3 şüpheli Denizli’de yakalandı. Zanlılardan S.Ç.’nin sahte kimlikle dolaştığı, cezaevi firarisi olduğu ve 16 dosyadan 20 yıl 11 ay kadar kesinleşmiş hapis cezasıyla arandığı ortaya çıktı. Şüphelilere ait araçta yapılan aramada polis telsizleri, biber gazları, dürbün, kilit açmaya yarayan özel aparatlar ve çaldıkları içkiler ele geçirildi. Zanlılar sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

No tags for this post.

The post Yakalanan Hırsızlık Şüphelisi Cezaevi Firarisi Çıktı appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam