Victoria’s Secret Meleğinin Türk Sevgilisi Denizli’ye Geliyor

11 Ocak 2019 138 0

[ad_1]

Dünyaca ünlü top model Victoria’s Secret meleği Adriana Lima ile yaşadığı aşk ile adını duyuran yazar Metin Hara, Denizli’ye geliyor.

Adını dünyaca ünlü Brezilyalı top model ve Victoria’s Secret meleği Adriana Lima ile yaşadığı aşk ile tüm dünyaya duyuran yazar Metin Hara, 27 Şubat’ta Denizli’ye geliyor.

Yazar Metin Hara’nın, “Düşünce Gücünü Aktive Etmek” konferansı ile Denizlililerle buluşacak. Hara, katılımcılara farklı uygulama teknikleri ile düşünce gücünü aktive etmenin yollarını anlatacak. Etkinlikte “Zaman Algısı, Stres Yönetimi, Kahramanın Uyanışı, Beden, Zihin, Ruh Dengesi, Kişisel Motivasyonu Artırmak, İş ve Özel Yaşamı Dengelemek” gibi konular üzerine konuşulacak.

Denizli Anemon Otel’de gerçekleştirilecek etkinlik, 20:00-22:00 saatleri arasında yapılacak. Yaklaşık 2 saat sürecek olan etkinlik sonrasında Hara, kitaplarını imzalayacak. 16 yaşından küçük katılımcılar alınmayacağı etkinliğin biletleri ise biletix’den temin edilebilecek.

METİN HARA KİMDİR?

14 Haziran 1982 tarihinde, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra, orta ve lise öğrenimi için Üsküdar Amerikan Kolejine gitmiştir. Üsküdar Amerikan Koleji’ni bitirdikten sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitim hayatını tamamladı.

Üniversite hayatı boyunca geçimini sağlamak için reklam oyunculuğuna başlamış, birçok ulusal ve global markanın Türkiye ve yurtdışındaki tanıtım mecralarında yer almıştır.

İnsan sağlığına olan “bütüncül” yaklaşımı, insanın hayal gücüne sığmayan yetenekleri, insan zihnine sığmayan engin bilgisi ve insan bedenine olan sonsuz güveni sayesinde aldığı “tıbben imkansız” sonuçlar ile kısa sürede tıp camiasında yankı uyandırdı.

Bugüne kadar tedavisine yardımcı olduğu yüzlerce insanın hayatını değiştiren ve bu bakış açısını, tekniklerini 10000’den fazla insanla paylaşan Metin birçok basın-yayın kuruluşu aracılığıyla milyonlara seslendi.

2000 yılından itibaren insanların yaşamlarını dönüştürebilmesi için ağır hastalıkları olan insanlara seminerler ve bireysel seanslar yapmaya başlamıştır. 2007 yılında ”Dinle Neyden” adlı filmin başrol oyuncularından biri olarak 2008’de Uluslararası Ankara Film Festivalinde en iyi genç yetenek ödülüne layık görülmüştür.

2008 yılında “Trusthuman- İnsanagüven” projesini hayata geçiren Metin “Başka Bir Dünya Mümkün” felsefesiyle bireysel seanslar ve toplu seminerlerle insanların hayatına dokunmaya devam etmiştir.

2014 yılında ”Aşkın İstilası” 3’lemesinin 1. kitabı olan “Yol” kitabı, sadece ilk 3 ayda 100.000’in üzerinde satmış, yaklaşık 8 ay boyunca bestseller listelerinde kalmıştır. Her dokunduğu hayat için ağaç diken, yunus evlat edinen, hapishanelere, yetimhanelere,huzurevlerine yaptığı ziyaret ve yardımlarla dikkat çekmiştir. Birçok çevre ve sosyal sorumluluk derneğine üye olan Metin, Kansersiz Yaşam Derneği yönetim kurulu üyesidir.

Etkinlik İçeriği:

1. Bölüm (Bildiğimizi Unutma, Stres Algısını Ortadan Kaldırma)
• Beyin Dalgaları
• Algıyı Yönetmek
• Beyin Dalgaları Arasında Seyahat (Uygulama Sufi Nefesi)
• Düşünce Gücünü Etkinleştirmek (Uygulama)

2. Bölüm (Bilincin İdraka Dönüşümü, Yargılardan Özgürleşme)
• Farkındalığın Uyanışı
• Mind Shift Zihni Dönüştürme (Uygulama)
• Nöro-Plastisite
• Farklılıklara Farklı Bir Bakış
• Kalbin Ekseninde Bir Yasam
• İçindeki Çocukla Kavuşma (Uygulama)
• Kahramanın Uyanışı

No tags for this post.

The post Victoria’s Secret Meleğinin Türk Sevgilisi Denizli’ye Geliyor appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ