Vicdansız Sürücü Köpeğe Çarpıp Kaçtı

13 Haziran 2019 175 0

Pamukkale İlçesi, Kervansaray Mahallesi’nde sahipli bir köpeğe, bir otomobil hızla çarparak ölümüne neden oldu.Vicdansız sürücü, köpeğe çarptıktan sonra arkasına bile bakmadan kaçtı. Köpeğin sahibi ise yeni doğum yapan ve 9 yavrusu olan köpeğinin ölüm haberini duyunca gözyaşlarını tutamadı.

Olay, Pamukkale İlçesi, Kervansaray Mahallesi, Acıpayam Bulvarı üzerinde meydana geldi.Edinilen bilgiye göre, Ramazan Ü.’ye ait yeni doğum yapan ve 9 yavrusu olan köpeğini, yavrularının emmek için hırpaladığını görünce dayanamayarak anne köpeğin biraz gezip dolaşması için tasmasını takarak dışarı saldı. Bu sırada bulvara inen köpeğe henüz plakası belli olmayan ve süratli olduğu iddia edilen bir sürücü, otomobili ile çarpıp üzerinden geçti.

Acı içerisinde yol kenarında can çekişen köpeği, Aydın Adil Akın isimli bir vatandaş görüp fark etti. Hemen köpeğin yardımına koşan duyarlı vatandaş bir otomobili durdurarak onu veteriner hekime götürmek istedi ama anne köpek daha fazla dayanamayarak öldü. Durum belediye ekiplerine bildirildi. Araç çarpması sonrası ölen ve 9 yavrusu ortada kalan köpek olay yerinden alındı. Bu arada duyarlı vatandaş köpeğin sahibini buldu. Durumu ona aktardı. Köpeğinin öldüğünü duyan Ramazan Ü., gözyaşlarını tutamayarak, “9 tane yavrusu var. Biraz hava alsın diye bırakmıştım. Keşke bırakmasaydım” diyerek sitem etti. Anne köpeğe çarpıp ölümüne sebep olan ve olay yerinden kaçan sürücüsünün bulunması için vatandaşlar araştırma başlattı.

No tags for this post.

The post Vicdansız Sürücü Köpeğe Çarpıp Kaçtı appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.