VALİ KOCATEPE İLÇELERDE!

05 Kasım 2014 90 0

Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, ilçe ziyaretleri kapsamında Sarayköy ve Buldan ilçelerini ziyaret etti.

Vali Kocatepe beraberinde İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ile birlikte ilk olarak Sarayköy İlçesini ziyaret etti. Kaymakam Aydın Abak ve diğer ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Kocatepe, Kaymakam Abak’ı makamında ziyaret ederek ilçenin genel durumu hakkında brifing aldı.

Vali Şükrü Kocatepe Sarayköy ziyaretinin ardından Buldan İlçesine hareket etti. İlçe Hükümet Konağı önünde Buldan Kaymakamı Hacı Uzkuç, Belediye Başkanı Mustafa Gülbay ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılanan Vali Kocatepe, Kaymakamlık makamına geçerek Kaymakam Uzkuç’dan ilçenin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Vali Kocatepe daha sonra Belediyeye geçti. Burada Belediye Başkan Vekili Mustafa Barut’tan Belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali Kocatepe, İlçenin kültür değerlerini de yerinde inceleme fırsatı buldu. Restore edilen tarihi Buldan Evlerini gezen Vali Şükrü Kocatepe, yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Dünyaca ünlü Buldan Dokumaları hakkında da bilgiler alan Vali Kocatepe, BELSAM’da dokuma makinelerini inceledi.

Belediye El Sanatları ve Kültür Merkezinde de incelemelerde bulunan Vali Kocatepe, İlçe merkezinde vatandaşlarla sohbet etme fırsatı buldu. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Vali Şükrü Kocatepe Ali Tunaboylu Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Kız Öğrenci Yurduna geçerek yurtta incelemelerde bulundu. Vali Kocatepe son olarak Tripolis Antik Kentini ziyaret ederek kazı Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Bahadır Duman’dan kazı çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam