Vali Hasan Karahan Kamu Yatırımlarını Yerinde İnceledi

14 Ocak 2018 24 0


Vali Karahan ilk olarak Serinhisar ilçesinde yapımında sona gelinen Serinhisar Belediyesi ve Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulundu. İlçenin merkezinde bulunan eski Hükümet Konağı’nın bulunduğu yere yapılan yeni Hükümet Konağı, Serinhisar Belediyesi’yle aynı binada hizmet verecek. Vali Karahan Mart ayı içerisinde kullanıma geçecek olan Serinhisar hükümet konağının hayırlı olmasını diledi.

Vali Hasan Karahan’ın ikinci durağı Çocuk ve Gençleri Sosyal Koruma ve Destek Programı ÇOGEP kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı koordinesinde 81 ilde yürürlüğe giren Z Kütüphane projesi ile Serinhisar ilçesinde yapımı biten ve Diyarbakır’da, zırhlı polis aracının geçişi sırasında terör örgütü mensuplarınca yola yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Özel Harekât Şube Müdürü Ahmet Kabukçu’nun ismi verilen Z kütüphanesi oldu. Kütüphanede incelemelerde bulunan Vali Karahan öğrencilere hayırlı olmasını diledi.

Daha sonra geçtiğimiz aylarda Serinhisar ilçesinde gerçekleşen sel felaketi sonrası evleri kullanılmayacak hale gelen Ayşe Hanım Tahmaz’ın yenilenen evine ziyarette bulunan Vali Karahan bir süre aileyle muhabbet ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

No tags for this post.

The post Vali Hasan Karahan Kamu Yatırımlarını Yerinde İnceledi appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam