Vali Altıparmak ve Başkan Zolan’dan Kaleiçi’ne Ziyaret

24 Ağustos 2016 49 0


Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli’nin önemli alış-veriş bölgelerinden olan tarihi Kaleiçi Çarşısı’na giderek esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldi. Çarşıdaki esnaflarımızın sorunlarını dinleme imkânı bulan Sayın Valimiz ve Başkan Zolan alışverişe gelen vatandaşlarımızla da sohbet etti.

Beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal ve İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yıldız ile birlikte İlimiz ekonomisinin can damarlarından birisi olan ve önemli katkısı bulunan tarihi Kaleiçi Çarşısı’na giden Vali Dr. Ahmet Altıparmak, birçok işyerine uğradı. Ziyaretleri sırasında esnaflarımızın sorunlarını da dinleyen Sayın Valimiz, işyeri sahipleri ve çalışanlarına kazançlarının hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulundu.

Esnaf ziyareti sırasında alışverişe gelen vatandaşlarla da sohbet etme imkanı bulan Vali Altıparmak, karşılaştığı bazı gurbetçi vatandaşlarımızın da yoğun ilgisi ile karşılaştı. Sohbetler sırasında 15 Temmuz süreci ve ardından ilan edilen Olağanüstü Hal’in ülke genelinde vatandaşlarımızın normal yaşantısını etkilemediği gibi Denizli’de de halkın normal yaşantısını sürdürdüğünü görmenin memnuniyet verici olduğunu söyleyen Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak, Olağanüstü Hal sürecinde halkın rutin hayatının olumsuz etkilenmediğini, ticaretin, festivallerin, etkinliklerin, organizasyonların ve düğünlerin de normal seyrinde yapılmaya devam ettiğini söyledi.

SNR_6962-1

MyDenizli

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam