Uz’dan, DTO ve DSO’ya Ziyaret

31 Mayıs 2018 83 0

[ad_1]

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ve Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’yi ziyaret etti. Denizli’nin iki önemli odasını ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dileyen Uz, “Bütün faaliyetlerinizde yanınızdayız.” dedi.

 “ODALARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

24 Haziran’da gerçekleştirilecek Milletvekilliği Genel seçimlerine Milliyetçi Hareket Partisinden 2.sıra adayı olan Mehmet Uz, “Şehrimizin iki önemli odası Ticaret ve Sanayi odasını ziyaret ederek çalışmalarımızı ve hedeflerimizi anlattık. Esnaf kardeşlerimizin her zaman destekçisi olacağımızı ve odalarımızın faaliyetlerinde her zaman yanlarında olduğumuzu belirttik.” dedi.

UZ’DAN BAŞKANLARA TEŞEKKÜR

Misafirperverliklerinden dolayı iki oda başkanına da teşekkür eden Uz, “Şehrimizin en çok kitleye hitap eden odalarından olan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarımız Uğur Erdoğan’a ve Müjdat Keçeçi’ye bizlere göstermiş oldukları ilgi, alaka ve misafirperverlik nezdinde teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum.” dedi.

No tags for this post.

The post Uz’dan, DTO ve DSO’ya Ziyaret appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ