Uz’a Destekler Büyüyor!

07 Haziran 2018 74 0

[ad_1]

24 Haziran Seçimleri kapsamında çalışmalarına hızla devam eden MHP’nin genç milletvekili adayı Mehmet Uz’a destekler çığ gibi büyüyor.

Seçim kapsamında halkla buluşmalarına hızla devam eden MHP’nin genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Kaklık kapalı Pazar yeri, Kuşpınar semt pazarı ve Servergazi kapalı pazaryerinde esnaflarla buluştu. Karşılaştığı 7’den 70’e herkesle sohbet eden Uz için halktan destek her geçen gün büyüyor.

‘Ceketini Koysa Vekil Olur’

Uz için diğer siyasilerden farklı olduğunu söyleyen vatandaşlar, “Diğer siyasilerin aksine seçimlerden seçimlere değil her zaman bizim içimizde bizden birisi. Denizlispor’a verdiği hizmetler tartışılmaz, deve güreşleri ile kültürümüzü yaşatıyor. Yörük kültürüyle büyümüş birisi olarak bizim dertlerimize ortak olabilecek tek siyasi. Bu çalışmaların karşılığını da alacak. Böyle bir insan ceketini koysa vekil olur.”  ifadelerini kullandılar.

“Bize Olan Güveni Boşa Çıkarmayacağız”

Destekleri için vatandaşlara teşekkür eden Mehmet Uz, “Ne mutlu ki insanlarımızın güvenini kazanmışız. Bizlere olan güvenlerini boşa çıkarmamak için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. 24 Haziranda ise tarihi bir başarı ile onların vekili olacağız. Vekil olduktan sonra da Denizli’miz için mücadelemizi sürdüreceğiz. Bizim için önemli olan memleketimizin sorunlarını çözmektir.” dedi.

No tags for this post.

The post Uz’a Destekler Büyüyor! appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ