Turkish Towels’ın bu seferki durağı Çin

04 Mayıs 2018 39 0


Türk havlusu kalitesi ve özgünlüğü ile uluslararası profesyonel alıcıların ilgisini çekmeye, dünyanın dört bir yanında tanınmaya devam ediyor. Türk havlusu rüzgarı bu kez de Çin’de esti.

Her yıl mayıs ve kasım aylarında olmak üzere, yılda iki defa Çin’in Guangzhou şehrinde gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Kanton Fuarı 01 Mayıs- 5 Mayıs tarihleri arasında düzenlendi.Fuara Denizli’den 20 firma katıldı. Küresel alıcıların buluşma noktası haline gelen fuarda Denizli İhracatçılar Birliği üyesi firmalar, sektör temsilcileri ile görüşme fırsatı buldu.

Kanton Fuarı Çin’in bilinen en eski ve en kapsamlı fuarı olarak adlandırılıyor. Son yıllarda gerek artan refah düzeyi gerekse hızlanan ekonomisiyle adeta cazibe merkezi haline gelen Çin’de, Türk havlusunun bilinirliği her geçen sene biraz daha artıyor.

Kanton Fuarı’ndan DENİB’e Ödül…

Bu yıl 123’üncüsü düzenlenen Kanton, Çin İthalat ve İhracat Fuarı’nda, fuar katılımcısı Denizli firmaları adına Denizli İhracatçılar Birliği’ne “123. Kanton Fuarı Uluslararası Pavyonu- Mükemmel İş Ortakları Ödülü” verildi.

Ödülü Denizli İhracatçılar Birliği adına teslim alan Neşe Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Arif Şensöz teşekkürlerini iletirken, her sene katıldıkları Kanton Fuarı’nın ev tekstili sektörü ihracatı için oldukça önem taşıdığını ve Turkish Towels markasıyla Türk havlusunun da Çinli ve Avrupalı alıcılar tarafından yoğun ilgi gördüğünü ifade etti..

No tags for this post.

The post Turkish Towels’ın bu seferki durağı Çin appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam