Subaşıoğlu Belediyesi

07 Şubat 2019 323 0

[ad_1]

31 Mart Yerel Seçimleri’ne hazırlanan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun, seçim ofisi inşaatında belediye personelini ve belediye malzemelerini kullandığı ortaya çıktı.

Denizlihaber.com’un haberine göre, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, seçim ofisinin inşaatında belediye personelini çalıştırdığı ortaya çıktı. 31 Mart Yerel Seçimleri’nde CHP adayı Şeniz Doğan’a karşı ter dökecek olan Subaşıoğlu, daha öncede seçim promosyonu olarak dağıttığı bez çantalarda Merkezefendi Belediyesi logosu kullanmıştı.

Subaşıoğlu’nun Atatürk Parkı köşesinde bulunan seçim ofisi inşaatında, Merkezefendi Belediyesi personeli ve malzemelerinin kullanıldığı ortaya çıktı. Belediye araçlarıyla taşınan malzemelerin yine belediye üniformalı personel tarafından tadilat yapıldığı gözlendi.

NİKAH SALONU’NU DA EŞİNE İTHAF ETMİŞTİ

Daha öncede kamu malını kendi romantizmine alet eden Subaşıoğlu, Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki Nikah Salonu’nda eşiyle birlikte romantik bir klip çekmişti. Belediye personeli tarafından hazırlanan klibi sosyal medyada paylaşan başkan salonu eşine ithaf ettiğini söylemişti.

Kaynak: Denizli Haber

No tags for this post.

The post Subaşıoğlu Belediyesi appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ