Sokak Köpeğini Öldürüp Tecavüz Etmişti, Serbest Bırakıldı

19 Mayıs 2018 37 0


Denizli’de sokak köpeğini ayakları ve kuyruğunu iple bağlayıp, boğarak öldürdükten sonra tecavüz eden şahıs, serbest bırakıldı.

Olay, 10 Mayıs Cuma günü Kaleiçi eski pazaryerinde meydana geldi. Kaleiçi eski pazaryerinde, sabah iş yerini açan esnaf, sokak merdivenleri altında ayakları ve kuyruğu iple bağlı, telef olmuş sokak köpeğini görünce polise haber verdi. İhbarla gelen polis ekipleri, köpeğin yanında erkek iç çamaşırı olduğunu fark etti. Olay yerine Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Kliniği’nden veteriner çağrıldı. Veteriner, ayaklarındaki ve kuyruğundaki ipleri çözüp, köpeği kliniğe götürdü. Yapılan incelemede, köpeğin ayakları bağlandıktan sonra boğularak, öldürüldüğü ve tecavüz edildiği ortaya çıktı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturmada güvenlik kameralarını inceleyen polis, bölge sakinleri tarafından tanınan ve madde bağımlısı olduğu bilinen 19 yaşındaki Osman B.’yi köpeği götürürken görüntülerini gördü. Kısa sürede saklandığı yerde yakalanan Osman B. gözaltına alınmıştı. Sokak köpeğini canice öldüren Osman B.’nin serbest bırakıldığı öğrenildi.

No tags for this post.

The post Sokak Köpeğini Öldürüp Tecavüz Etmişti, Serbest Bırakıldı appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam