Rektör Bağ: “Öğrenci Odaklı Projelerimiz Devam Edecek”

19 Şubat 2019 185 0

[ad_1]

Pamukkale Üniversitesi Turizm, İletişim, Mühendislik ve Fen-Edebiyat Fakültelerinin ortak kullanacağı modern ve konforlu kantin kafe hizmete girdi. Öğrenci odaklı yönetim anlayışıyla projelerin süreceğini belirten Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, “Öğrenci odaklı projelerimiz devam edecek.” dedi.

Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Yerleşkesindeki Turizm, İletişim, Mühendislik ve Fen-Edebiyat Fakültelerine yönelik hizmete giren kantin kafe beğeniyle karşılandı.

380 metrekare modern ve ferah bir alana sahip kantin kafe sıcak-soğuk içecek, dost ve döner gibi çeşitli yiyeceklerle öğrenci ve personele hizmet vermeye başladı.

Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kantin kafeyi ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, incelemelerde bulundu. Rektör Hüseyin Bağ, öğrencilerle de bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Kantin kafenin açılmasıyla boş zamanlarının büyük çoğunluğunu burada geçirmeye başladıklarını ve yapılan hizmetten oldukça memnun olduklarını dile getiren öğrenciler Rektör Bağ’a teşekkürlerini iletti.

Öğrenci Odaklı Projelerimiz Devam Edecek

Öğrencilere yönelik sosyal desteklerin artacağını kaydeden Rektör Hüseyin Bağ, “Öğrencilerimiz ders ve sınav aralarındaki boşluklarda yerleşke dışarısına çıkmadan, bu ferah mekânda vakit geçirme imkânı bulacaklar. Öğrenci odaklı yönetim anlayışımızla, öğrenci odaklı projelerimiz devam edecek.” dedi.

No tags for this post.

The post Rektör Bağ: “Öğrenci Odaklı Projelerimiz Devam Edecek” appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ