Polis Hırsızlara Göz Açtırmıyor

24 Mart 2018 43 0


Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri hırsızlık olaylarına yönelik yaptığı operasyonlarla Denizli’de jant ve fayans çalan hırsızlar ile Muğla ve Antalya’da hırsızlık olaylarına karışan şüphelileri kıskıvrak yakaladı.

Muğla’nın Fethiye, Ortaca ve Marmaris İlçeleri’nde 16.03.2018 günü 3 ayrı işyerinden ayrıca 17.03.2018 günü Antalya il merkezinden 3  ayrı işyeri ve 1 otodan hırsızlık olaylarına karıştığı tespit edilen S.B, C.K, S.T ve N.E isimli şahıslar Denizli’ye giriş yaparken Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalar sonucu yakalandı. Şahısların araçlarında yapılan aramada çok sayıda alkollü içecek malzemeleri, şarküteri ve kozmetik eşyaları bulundu. Şüpheliler ve araçlarından elde edilen malzemeler Antalya Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerine teslim edildi. Şüpheliler Antalya ilinde sevk edildikleri adli mercilerce tutuklandı.

İNŞAAT HIRSIZLARI DENİZLİ POLİSİNDEN KAÇAMADI

8 Mart günü Topraklık Mahallesi 627 Sokak üzerinde bulunan inşaattan fayansların çalınması olayı ile ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerini yaptığı çalışmalarda olayı gerçekleştiren şahısların H.G. ve M.P. isimli şahıslar olduğu tespit edildi. Şüpheliler Akköy Mahallesinde, 120 paket fayans ile birlikte yakalandı. Olaylarla ilgili şüpheliler adli mercilere sevk edildi.

JANT HIRSIZLARI ÇALDIKLARI JANTLARLA YAKALANDI

Yine 19.03.2018 günü Sümer Mahallesinde bir işyerinden 9 adet jantın çalınması ile ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından operasyon düzenlendi. Yapılan incelemelerde olayı gerçekleştiren şahısların M.K, U.K ve A.D olduğu tespit edildi.  Şüpheli şahıslar ve çalmış oldukları jantlar ile birlikte ele geçirildi. Olaylarla ilgili şüpheliler adli mercilere sevk edildi.

No tags for this post.

The post Polis Hırsızlara Göz Açtırmıyor appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam