PEV’DEN MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ

02 Nisan 2018 37 0


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen Okul Sporları Küçükler Kategorisi Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakaları 28-30 Mart 2018 tarihleri arasında Hasan Güngör Spor Salonunda gerçekleşti.

PEV Okulları 5 ve 6. sınıf öğrencileri Korcan Herek, Efe Uçak, Yağız Oyğur, Mehmet Karakaya’dan oluşan Masa Tenisi Takımı, Okul Sporları Küçükler Kategorisinde büyük bir başarı göstererek Denizli il birincisi olmuştur. PEV öğrencilerini kutluyor, 3-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında ilimizi temsil edecekleri grup birinciliği yarışmalarında başarılar diliyoruz.

ÖZEL PEV OKULLARI OKUL SPORLARI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINA İMZASINI ATTI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen Okul Sporları Küçükler Kategorisi Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakaları 28-30 Mart tarihleri arasında Hasan Güngör Spor Salonu’nda yapılmıştır.

Özel PEV Okulları, 5 ve 6. sınıf  öğrencileri Korcan Herek ,Efe Uçak, Yağız Oyğur ,Mehmet Karakaya’dan oluşan masa tenisi takımı ile bu müsabakalarda Denizli il birincisi olarak 3-5 Mayıs tarihleri arasında ilimizi temsil edecekleri grup birinciliği yarışmalarına gitmeye hak kazanmışlardır.

İlimizde akademik başarılarının yanında sosyal ve sporsal faaliyetleriyle de adını sıkça dumaya alışık olduğumuz Özel PEV Okulları Genel Müdürü Pınar KAYA , başarının tesadüf olmadığını söyleyerek öğrencilerin akademik başarılarının dışında sosyal faaliyetlerde de desteklenmesinin son derece önemli olduğunun altını çizmiştir.

No tags for this post.

The post PEV’DEN MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam