PEV YÜZÜCÜLERİNİN BAŞARISI

03 Nisan 2018 46 0


Atatürk Kapalı Yüzme Havuzunda 28-30 Mart tarihleri arasında Denizli Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Ortaokul Yıldızlar Kategorisi Yüzme Yarışmaları’nda Umutcan Erdat, M. Deniz Tavaslıoğlu, Furkan Dalkıran, Bartu Uğur, Ata Yağız Edirne’den oluşan PEV Yıldız Erkek Yüzme Takımı Denizli il ikincisi olmuştur. Yıldız Kızlar Ferdi Kategorisi’nde İSE PEV Okulları 6. sınıf öğrencisi Candan Yılmaz dereceye girerek madalya almaya hak kazanmıştır.

YÜZME YARIŞMALARINDA ÖZEL PEV OKULLARI BİR KEZ DAHA DERECE ALDI

Atatürk Kapalı Yüzme Havuzu’nda 28-30 Mart tarihleri arasında Denizli Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Ortaokul Yıldızlar Kategorisi Yüzme Yarışmaları’nda  Umutcan Erdat, M. Deniz Tavaslıoğlu, Furkan Dalkıran, Bartu Uğur, Ata Yağız Edirne’den oluşan Özel PEV Okulları Yıldız Erkek Yüzme Takımı  Denizli il ikincisi olmuştur. Yine Yıldız Kızlar Ferdi Kategorisi’nde 6. sınıf öğrencisi Candan Yılmaz dereceye girerek madalya almaya hak kazanmıştır.

Yeni neslin iş birliği ve paylaşım bilincini artıran, takım çalışmasını öğrenmelerini sağlayan bu gibi sporlar sayesinde çok daha bilinçli ve üretken bireyler olarak yetiştiklerini vurgulayan Özel PEV Okulları Kurucu Temsilcisi Mehmet MEDER; okul olarak her zaman öğrencilerine destek olacaklarını söyledi.

No tags for this post.

The post PEV YÜZÜCÜLERİNİN BAŞARISI appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam