PEV Okullarından Bir Madalya Daha

17 Ocak 2018 27 0


Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün 15 Ocak 2017 tarihinde düzenlediği 2017-2018 Sezonu Okul Sporları Gençler-B Erkekler Basketbol İl Birinciliği finallerinde şampiyonlar belli oldu. 220 sporcunun yarıştığı turnuvada finallere kadar mağlubiyet almayan PEV Lisesi basketbolcuları Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonunda oynanan final mücadelelerinde çekişmeli anlar yaşadı.

Sağlıklı, başarılı, çalışan, çabalayan bireyler yetiştirmek amacıyla kurulan ve lise 9 ve 10. sınıf öğrencileri Ata IŞIK, Ege KAYA, S.Çağın TEMİZ, Himmet DEYNELİ, Asil AKİ, Teoman SÖNMEZ, Fatih ÖZBAŞ, Hasan Can MERAN’dan oluşan PEV Liseleri okul takımı turnuva sonunda dereceye girerek Denizli ikincisi oldu. Dereceye giren PEV öğrencilerine kupa ve madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İBANOĞLU tarafından takdim edildi.

PEV Lise erkekler B genç Basketbol takımı 1-4 Mart 2018 tarihlerinde il dışında yapılacak grup müsabaka maçlarına katılmaya da hak kazandı. Tüm takımı ve antrenörlerini tebrik eder, PEV öğrencilerine gelecekte yapacağı maçlarda şimdiden başarılar dileriz.

No tags for this post.

The post PEV Okullarından Bir Madalya Daha appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam