Pev Okulları, 2018 Global Finals’e Damgasını Vurdu

07 Haziran 2018 57 0

[ad_1]

DI Türkiye elemelerinde büyük başarı göstererek Türkiye ikinciliği elde eden Özel PEV Okulları, 23-26 Mayıs 2018 tarihleri arasında ABD Atlanta/Tennessee‘ de gerçekleşen Destination Imagination 2018 Global Finals’a katıldı.  Orada da anlık görev ve takım görevlerini başarıyla sergileyen öğrenciler, etkinliklerle ve gezilerle dolu bir hafta geçirdi.

Tennessee Üniversitesinde gerçekleşen organizasyon, 15 farklı ülkeden yaklaşık 20 bin katılımcıya ev sahipliği yaptı. Çeşitli workshoplar öğrencilerin farklı ülkelerdeki çocuklarla kaynaşmasını, Dollywood gezisi ise güzel ve eğlenceli anılar biriktirmelerini sağladı. Yarışmada üstün başarı gösteren Magic of Disney takımı katıldıkları kategorilerde sergiledikleri performanslarla göz doldurdu ve Fine Arts bölümünde 86 takım arasında çok iyi bir derece elde ederek Dünya 15’incisi oldu.

Pamukkale Eğitim Vakfı Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Mehmet Meder, “Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz okulumuzda her geçen sene artan DI başarıları ile ABD’de de kendilerini ispatladılar. Denizli Özel PEV Okulları olarak Denizli’nin ve Türkiye’nin adını bir kez daha gururla duyurdular.” sözleriyle elde ettikleri başarının gururunu paylaştı.

No tags for this post.

The post Pev Okulları, 2018 Global Finals’e Damgasını Vurdu appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

[ad_2]

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ