PAÜ’lü Öğrenciler PAÜ’nün Resmi Otobüsü İle…

31 Ekim 2017 48 0


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Melike Basmacı, Pamukkale Üniversitesi öğrencilerinin, AK Parti’nin Ankara’da düzenlenen grup toplantısına Üniversitenin resmi plakalı otobüsü ile götürüldüğünü öne sürdü.

AK Parti Grup Toplantısı bugün Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapıldı. Her hafta Ankara’da gerçekleştirilen grup toplantısının izleyicileri arasında Pamukkale Üniversitesi öğrencileri de vardı. Yıldırım’ın toplantısı boyunca sloganlar atan PAÜ’lü öğrenciler, toplantı sonrası da Başbakan Yıldırım ve Denizli Milletvekilleri Sema Ramazanoğlu ve Cahit Özkan ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Grup toplantısından kısa süre sonra Denizli Milletvekili Melike Basmacı fotoğraflar eşliğinde ilginç bir iddia ortaya attı. Basmacı PAÜ’lü öğrencilerin Ankara’daki AK Parti Grup Toplantısına, üniversitenin resmi otobüsü ile götürüldüğünü ileri sürdü. Basmacı’nın sosyal medyadan yaptığı paylaşımda içinde öğrencilerin bulunduğu resmi plakalı Pamukkale Üniversitesi otobüsü görülüyor.

Basmacı paylaşımında “Çok üzgünüm Pamukkale Üniversitesi otobüsleri AKP grup toplantısına öğrenci getirmiş” yazdı.

 

The post PAÜ’lü Öğrenciler PAÜ’nün Resmi Otobüsü İle… appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam