PAÜ’de Yeni Bir Kafe Daha Hizmete Açılıyor

18 Kasım 2017 51 0


Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Pamukkale Üniversitesi Sosyal Tesisleri İktisadi İşletmeleri’ne ait yeni kafenin hazırlık aşamasında incelemelerde bulundu.

Bu tür yatırımlar ile yapılan yenilikler ve düzenlemeler Pamukkale Üniversitesi’nin ‘7/24 Yaşayan Kampüs’ niteliğinde olmasını hedeflediklerini vurgulayan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Pamukkale Üniversitesi personeli ve öğrencilerinin için boş zamanlarında vakit geçirebilecekleri kullanabilecekleri nezih bir ortamda uygun fiyatlarla hizmet verecek olmanın memnuniyetini dile getirdi.

Pamukkale Üniversitesi Kampüsü girişinde hizmete açılan yeni kafe ile birlikte Pamukkale Üniversitesi Sosyal Tesisleri İktisadi İşletmeleri’ne ait üç kafe, üç restoran, bir market, 18 kantin ve 8 fotokopi merkezi ile PAÜ ailesine hizmet vermeye devam edecek. Yeni kafenin zengin menüsü içinde sıcak-soğuk yerli-yabancı kahve çeşitleri ile birlikte mutfağında kahvaltı, çeşitli ana yemekler ve aperatif yiyecekler de yer alıyor. İki katlı olan açık ve kapalı alanlarla toplamda 400 kişilik kapasiteye sahip olan yeni kafe, haftanın her günü 08.00 – 23.00 çalışma saatleri arasında hizmet vermekte.

No tags for this post.

The post PAÜ’de Yeni Bir Kafe Daha Hizmete Açılıyor appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam