ÖZEL PEV OKULLARI KÜÇÜKLER TAKIMI KALELİ YAKAN TOP TAKIMI PAMUKKALE İKİNCİSİ

16 Nisan 2018 63 0


İletişim becerilerini ve yardımlaşma güdüsünü artıran, sosyalleşme gereksinimini karşılayan ve en iyi takım sporlarından biri olan “Kaleli Yakan Top”ta Özel PEV Okulları bir kez daha kürsüde yerini aldı.

Geçen yılın şampiyonu olan Özel PEV Okulları Kaleli Yakan Top Takımı Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün 09.04.2018 – 13.04.2018 tarihlerinde 15 Temmuz Şehitler Lisesi Spor Salonu’nda düzenlediği 2017-2018 sezonu “Okul Sporları Küçükler Kaleli Yakan Top İlçe Birinciliği” müsabakalarında oynadığı bütün maçlarda sadece tek yenilgi alarak Pamukkale ikincisi oldu. 5 ve 6. sınıf öğrencilerinden İdil OVACIKLI, Candan YILMAZ, Canem ONANÇ, Ceylin YAVAŞAL, Ayça PALA, Sevgi Sıla KIRAÇ, Bartu ÇİMÇEK, İbrahim Ege BİLGEN, Eren ÖZCAN, Eren ÖZDEN, Can Kamil GÜNEŞ, Saim Çağan ÇALIŞKAN VE Baturalp TÜRKER’den oluşan Kaleli Yakan Top takımı yoğun çalışma sürecini başarılı bir sonuç alarak taçlandırmış oldu. Yine aynı etkinlik çerçevesinde Özel PEV Okulları okul öncesi öğrencileri Naz BAŞKAN, Uzay KARA, Arya KARAKAYA, Işıl Beren AKYOL, Elif MAVİOĞLU, Kuzey  SERTBULUT, Güray Mehmet GÜR, Elanur BOZAN, Metehan KARABULUT, Alp Demir, Bartu ÇOBAN, Ece AKÇAKAYA, Berra TAŞBAŞ, Ali Eren PİŞKİN, Tuana KAYIN, Ali Doruk AMİROĞLU’ndan oluşan Yağ Satarım Bal Satarım takımı ile Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği’ne katılarak madalya almaya hak kazandı.

No tags for this post.

The post ÖZEL PEV OKULLARI KÜÇÜKLER TAKIMI KALELİ YAKAN TOP TAKIMI PAMUKKALE İKİNCİSİ appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam