Otizmli Çocuklar İçin Dans Ettiler

14 Mart 2018 46 0


Denizli, güzel ve anlamlı bir etkinliğe daha imza attı. 12 Mart’ta Ottoman Çamlık Nargile Atölyesi’nde 3’üncüsü gerçekleşen ‘Denizli Yardım İçin Dans Ediyor’ organizasyonunda dans severlerin yoğun katılımıyla unutulmaz bir gece yaşandı.

Geceye, birçok dans okulu ve öğrencileri katıldı. Saat 21.00’de başlayan gecede, dans severler kısa sürede sahneyi dolurdu. Bir süre sonra, geceyi organize eden latin dans eğitmeni Anıl Şeker, geceye katılan konuklara hoşgeldiniz dedi ve geceye giriş için alınan biletlerin gelirinin tamamının Tohum Otizm Vakfı’na aktarıldığını belirten kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

Eğitmen Şeker, geceye katılan okullardan Raksan Dans Stüdyosu, PAÜ Dans Topluluğu, 20. Cadde Dans Stüdyosu, Tuana Dans Stüdyosu, Çengi Dans Stüdyosu eğitmenlerini sahneye davet ederek, kendilerine ve öğrencilerine teşekkür etti. Sonrasında ise eğitmenlik yapmış olduğu El Mundo Dans Stüdyosu öğrencilerine, maddi ve manevi destekleri için teşekkür etti. Konukların alkışları arasında dans kaldığı yerden devam etti.

No tags for this post.

The post Otizmli Çocuklar İçin Dans Ettiler appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam