Önce Kitap Okuyorlar Sonra Siyaset Yapıyorlar

12 Ocak 2018 42 0


İYİ Partinin tüzüğü gereği Kadın kolları bulunmayan partide yönetim kurulu üyesi kadınlar İlçe binasında bir araya gelerek bir saat kitap okuyorlar. Yönetim kurulu ve görev dağılımı yapıldıktan sonra çalışmalarına başlayan İYİ Parti Çivril İlçe teşkilatı üyelerini kitap okumaya teşvik ediyor. Özellikle bayan yönetim kurulu üyeleri haftalık olağan toplantılarında siyasi faaliyetlerden önce bir saat kitap okuyor. Kitapları evden getiren üyeler bitirdikleri kitapları birbirleri ile değişerek farklı kitapları da okumuş oluyor.

Halkla İlişkilerden Sorumlu İlçe başkan Yardımcısı Elvan Meriç konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “İYİ Parti olarak İYİ şeyler yapmak için yola çıktık. Bunun için de siyasi faaliyetlerimizden önce kitap okuyoruz” dedi.

Kitap okuma faaliyetini yönetim kurulundaki bayanlar olarak başlattıklarının altını çizen Elvan Meriç “şimdilik sadece bayan üyelerimiz ile bir araya geldiğimizde bir saat kitap okuyoruz. İlerleyen dönemlerde tüm yönetim kurulu üyelerimizin kitap okuması için çalışacağız. İlçe başkanımızdan da parti binamıza kütüphane kurulması yönünde onay aldık” dedi.

Kaynak: (ÇHA) – Yeşil Çivril Haber

No tags for this post.

The post Önce Kitap Okuyorlar Sonra Siyaset Yapıyorlar appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam