Narkotikten Uyuşturucu Şebekesine Darbe

12 Temmuz 2019 111 0

Denizli’de uyuşturucu şebekesine ait beş ayrı adreste düzenlenen operasyonda, 13 paket halinde 149 gram metamfetamin maddesi, 66 adet tabanca fişeği ve bir adet hassas terazi ele geçirildi. Şebekeyi cezaevinde yöneten şahıs ve operasyonda yakalanan 4 kişi tutuklandı.

Denizli’ye metamfetamin maddesi getirerek ortak hareket ettiği kişilerle birlikte uyuşturucu madde ticareti yaptığı yönünde bilgiler elde edilen bir şahıs hakkında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Organizasyon içinde farklı işler üstlenen şebeke üyeleri belirlenerek takibe alındı. Zehir tacirlerinden uyuşturucu madde temin eden kişiler takip sırasında narkotik ekipleri tarafından yakalandı. Uyuşturucu maddelerin parçalara bölünerek Denizli’de depolandıkları ve satışa çıkarıldıkları adresler yapılan çalışmalar sonucu tek tek tespit edildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 10 Temmuz günü sabah saatlerinde kent merkezinde beş ayrı adrese operasyon düzenledi. Operasyonda H.K., Y.G., V.B., O.E. isimli şüpheliler göz altına aldı. H.K. tarafından Denizli’ye getirilen uyuşturucuları saklayan V.B.’nin hurdalık olarak kullandığı bahçede toprağa gömülü vaziyette  metamfetamin maddesi bulundu. Y.G. isimli kadın şüphelinin adresinde de satışa hazır halde paketlenmiş uyuşturucu maddeler ele geçirildi. Aramalarda bulunan 13 paket halinde 149 gram metamfetamin maddesine, 66 adet tabanca fişeğine ve bir adet hassas teraziye el konuldu.

Şebekeye uyuşturucu madde kullanıcılarını yönlendirdiği belirlenen ve halen cezaevinde bulunan E.K.isimli şahıs ve adli mercilere sevk edilen 4 şüpheli ile birlikte toplam 5 kişi tutuklandı.

No tags for this post.

The post Narkotikten Uyuşturucu Şebekesine Darbe appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.