Milletvekili Şahin Tin Honaz’ı Ziyaret Etti

05 Ocak 2018 56 0


AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere gittiği Honaz İlçesinde Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Mesut Türkoğlu ile bir araya geldi. İlçedeki yatırımlar, devam eden çalışmalar ve planlanan projeler hakkında bilgiler alan Milletvekili Şahin Tin, vatandaşlarla da bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Ziyaretlerine meydan kahvehanesindeki vatandaşlar ve esnaflar ile üniversite yerleşkesini ziyaret ederek başlayan Milletvekili Şahin Tin, asfaltlama yapılan bölgelerde de incelemelerde bulunarak Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’ndan ilçedeki yapılan son çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Parti binasında Honaz İlçe Başkanı Mesut Türkoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle de bir araya gelen Milletvekili Şahin Tin, daha sonra Belediye’yi ziyaret ederek Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Belediye ziyaretinde ‘birlik ve beraberlik’ vurgusu yapan Milletvekili Şahin Tin, “Honaz’daki doğal güzelliklerin kıymetini bilmek lazım. Honaz ilçemize her geldiğimizde ilçemizin çehresinin daha da değiştiğini ve güzelleştiğini görüyoruz. Başkanımız ekibiyle birlikte modern bir kent kuruyor. 2004 yılından bugüne ortaya koyduğu icraatları ve hizmetleri bunun çok açık ve net göstergesidir. Üniversite alanının genişletilmesinden tutunda modern binaların kurulmasına kadar her türlü başarılı vizyon projeleri hayata geçiriyor ve başarılı adımlar atıyor.

Bu ilçede yaşayan vatandaşlarımızdan aldığı, ilçe halkımızdan gördüğü destek sayesinde oluyor. Artık milletimiz çalışanı görüyor ve hizmetlere oy veriyor. Başkanımızın bu gayretli çalışmalarına ilk günde beri bizde elimizden geldiğince desteğimizi sürdürüyoruz. Bizler birlik olduğumuz sürece Honaz ilçemizi, Denizli’mizi ve ülkemizi hizmetlerle kuşatmaya devam edeceğiz. Kuşkunuz olmasın ki bizi güçlü kılan bir ve beraber oluşumuzdur. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Honaz Belediye Başkanımız Turgut Bey’in de söylediği gibi yıllardır ihmal edilen her türlü çalışmayı ve icraatı sizlerin hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Honaz ilçemize verdiğimiz tüm sözleri sırasıyla yapmayı kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.

No tags for this post.

The post Milletvekili Şahin Tin Honaz’ı Ziyaret Etti appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam