MİLLETVEKİLİ ADAYI UZ’DAN ŞAMPİYONLARA DESTEK

14 Haziran 2018 58 0


Denizlispor için verdiği sözlerle anılan Milliyetçi Hareket Partisi Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Ege bölge şampiyonu olan Denizli Telekomspor U17 futbol takımının antremanını ziyaret etti.

Denizli’de seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Mehmet Uz, Ege bölge şampiyonu olan Denizli Telekomspor U17 futbol takımının antrenmanını ziyaret ederek futbol takımındaki oyuncularla sohbet etti. Ege Bölge Şampiyonu olarak Kütahya’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazanan Denizli Telekomspor U17 futbol takımının ulaşım masraflarına sponsor olan Mehmet Uz , takımın antrenmanına giderek başarılar diledi.

“BAŞARI KAÇINILMAZ”

Denizli futbolunun gelecekleri için takımın hep yanında olduğunun altını çizen Denizlispor 2.başkanı ve MHP’nin genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, “Denizli’nin geleceği sizlersiniz. Sizin bir abiniz olarak ve bu şehrin sevdalısı olarak sizlere destek olmak boynumuzun borcudur. Sizdeki azim ile başarının kaçınılmaz olduğunu görüyorum. Her zaman maddi ve manevi olarak sizlerin yanındayım” açıklamalarında bulundu.

ŞAMPİYONLAR SÖZ VERDİ

Teknik direktör Hasan Ersoy ve oyuncular Uz’a teşekkür ederek başarıyla döneceklerinin sözünü verdi.

 

The post MİLLETVEKİLİ ADAYI UZ’DAN ŞAMPİYONLARA DESTEK appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam