MHP Eski İl Başkanı Vefat Etti

21 Ocak 2018 29 0


MHP il eski başkanı Mehmet Fevzi Yeniçeri kalp rahatsızlığı sonucu vefat etti.

Milliyetçi Harekat Partisi il eski başkanı Mehmet Fevzi Yeniçeri vefat etti. Evli ve 4 çocuk babası Yeniçeri’nin bu sabah evinde yaşadığı kalp rahatsızlığı sonrası vefat ettiği öğrenildi.

Yeniçeri’nin cenazesinin yarın öğlen Kızılcabölük’te defnedileceği öğrenildi.

Denizli siyasetinin bir dönem etkili isimlerinden Eski Başkan Yeniçeri, geçtiğimiz günlerde paylaştığı yeni yıl paylaşımında şu sözlere yer vermişti:

“Süresini bilmeden çıktığımız bu yolun neresindeyiz?

Yeni bir yıla giriyoruz.

Geçen koca bir yıl daha eskimemişken, içinde ne olacağını bilmediğimiz, bizim için neler getireceğini kestiremediğimiz yeni bir yıl. Sanırım yeni yıla girerken insan kendisi ile konuşup hesaplaşabilmeli… Süresini bilmeden çıktığımız bu yolun neresindeyiz?

Geride kalan günlerimizin ne kadarından gurur duyuyor, ne kadarından pişmanlık duyuyoruz? Kaç yüreğe el salladık geçmişte, mağlubiyetlerimiz, savaşlarımız ve zaferlerimiz nelerdi, nasıl yaşandı? Hatıralarımızın ne kadarını saklıyoruz yüreğimizde, ne kadarını süpürüp atmak istiyoruz beynimizden. Hep bir telaş bir tortu gibi kalan yıllar.

Yaşadığım hayatın ne kadarı benim, ne kadarı başkaları için yaşanmış… Yorgun beden, dağılmış zihin… Yeni bir yıla giriyoruz. Bu muhasebe uzayıp gider…
Ama değişmemesi gereken bir gerçek var. Sanırım ona sarılmalı ve o duyguyla adım atmalıyız yeni yıla… Dostluk ve sevgi… tüm dostlarımın, sevenlerimin ve sevdiklerimin yeni yılı kutlu olsun.”

No tags for this post.

The post MHP Eski İl Başkanı Vefat Etti appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam