MHP Denizli Milletvekili Adayı Uz: Halkımızın Güvenini Boşa Çıkarmayacağız

28 Mayıs 2018 71 0


24 Haziran Milletvekilliği Genel seçimleri öncesinde ziyaretlerine devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Denizli Milletvekili adayı Mehmet Uz, seçim beyannamelerinin vatandaşları da mutlu ettiğini söyledi.

Sevindik Kapalı Pazaryeri, Pelitlibağ Kapalı Pazaryeri ve Bağbaşı semt pazarında esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen MHP’nin genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, “ Vatandaşlarımız beyannamemizin ülkemizin tüm sorunlarını çözeceğine, bütün sıkıntıları yok edeceğine inanmışlardır. Bizlere bu konu da büyük bir güven duyuyorlar. Bizler de bu güveni boşa çıkarmayarak onların bütün sorunları ile Milliyetçi Hareket Partisi olarak mücadele edeceğiz. Ben bu şehrin öz evladıyım. Bu memleketin sorunlarına çözüm üretmekte bunun mücadelesini vermekte şahsıma düşüyor “ dedi.

Kendisine her zaman hangi görev verildiyse hep iyisini yapmak için çalıştığını söyleyen Uz, “ Ben ülke sevdalısı Milliyetçi bir kardeşinizim aynı zamanda yörüğüm. Bana bugüne kadar hangi görev verildiyse hep iyisini yapmaya çalıştım. Vatandaşlarımız çoğu siyasetçilerin hep seçim zamanlarında geldiğinden şikâyet ediyorlar. Fakat benim her zaman içlerinde olduğumu söylemeleri beni gururlandırdı. Eğer layık görülürsek ve bu hizmet görevi bize verilirse yine içlerinden birisi olmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

No tags for this post.

The post MHP Denizli Milletvekili Adayı Uz: Halkımızın Güvenini Boşa Çıkarmayacağız appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam