MESLEKTE ERDEM GRUBU PROJELERİNİ AÇIKLIYOR

16 Mayıs 2019 156 0

Meslekte Erdem Grubu Adayı Gökhan Dikmen yaklaşan seçimlere yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Şirketlerde bağımlı olarak çalışan ve yöneticilik yapan mali müşavirleri ziyaret etti, 3 ay içinde “Bağımlı mali müşavirler çalıştayı” sözü verdi.

Meslekte Erdem Grubu Adayı Gökhan Dikmen, üyelerine yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Şirketlerde çalışan mali müşavirler ile bir araya gelen Dikmen, meslek mensuplarının sorunlarını dinledi, çözüm önerilerini sundu.

En temel sorunun bağımlı çalışan meslektaşların sorunlarının oda tarafından görmezden gelinmesi ve oda ile bağlarının bulunmaması olduğunu belirten Dikmen, sadece aidat ödeyen ama oda hizmetlerinden etkin yararlanamayan meslektaşlarının sorunlarını çözeceğini söyledi.

Dikmen, “Meslekte Erdem Grubu olarak seçildiğimizde ilk 3 ay içerisinde ‘Bağımlı Mali Müşavirler Çalıştayı’ düzenleyeceğiz. Bu çalıştayda sorunları konuşup, çözüm önerilerini ortaya koyacağız. Mesleğin geleceğinde bağımlı çalışanların rolü çok daha fazla olacak. Dolayısıyla odamızı da buna göre yeniden şekillendireceğiz” dedi.

Bağımlı çalışan mali müşavirlere oda aidatlarına ilişkin yapmayı planladıkları düzenlemeyi de anlatan Dikmen, aidatları yüzde 30 düşüreceklerini kaydetti.

Bağımlı meslektaşlarına yönelik eğitimleri Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenleyeceklerini ifade eden Gökhan Dikmen, “Yönetim Kurulu aday listemizde bağımlı meslektaşlarımıza yer vererek onların temsilini sağlayacağız. Bağımlı çalışan meslek mensuplarının ücret ve sosyal güvenlik haklarını korumak, denetlemek için çalışmalar yürüteceğiz” dedi.

No tags for this post.

The post MESLEKTE ERDEM GRUBU PROJELERİNİ AÇIKLIYOR appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.