Mandalinacı Mutlu’dan Wernuar’a Teşekkür

05 Mart 2018 49 0


Pazarda seslendirdiği ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ şarkısı ve sesiyle kısa sürede sosyal medyada büyük beğeni toplayan Veysel Mutlu, Denizli’de hayranlarıyla buluştu.

İstanbul’da semt pazarlarında söylediği şarkılarla sosyal medyada izlenme rekorları kıran ve albüm çıkartan Veysel Mutlu, Boss Lounge Club’ta Denizlili hayranlarıyla buluştu. Genç şarkıcı, sahne öncesi Wernuar Restorant’ta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

WERNUAR RESTORAN’DA HİKAYESİNİ ANLATTI

Wernuar Restoran’ta gazeteciler ile bir araya gelen genç şarkıcı Veysel Mutlu, kısa sürede nasıl ünlü olduğunu anlattı. Pazarda mandalina satarken, seslendirdiği şarkıların vatandaşlar tarafından görüntülenerek internette yayınlandığını ve bu videoların yoğun ilgi gördüğünü belirten Mutlu, “Videoların yoğun ilgi görmesinin ardından televizyon programcıları programlarına davet ettiler. Seslendirdiğim ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ şarkısı da adeta hit oldu ve albüm yapmaya karar verdik. Büyüklerimizin de desteği ile sahne hayatına merhaba dedik.” şeklinde konuştu.

WERNUAR RESTORAN VE BOSS LOUNGE CLUB’A TEŞEKKÜR

Denizlili hayranların sosyal medyadan yoğun ilgisi olduğunu belirten genç şarkıcı Veysel Mutlu, “Beni bugün Denizlili hayranlarım ile buluşturan Boss Lounge Club ve ev sahipliğinden dolayı Wernuar Restoran yetkililerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

No tags for this post.

The post Mandalinacı Mutlu’dan Wernuar’a Teşekkür appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam