Kızılcabölüklüler Vakfı’ndan Afrin’e Destek

13 Mart 2018 53 0


Kızılcabölüklüler Vakfı tarafından organize edilen Şehitlerimiz ve Afrin şehitleri için mevlit okutuldu, helva hayrı yapıldı.

Afrin’de operasyona katılan güvenlik güçleri ve aziz şehitlerimiz adına ‘Bir Dua Bir Fatiha Da Bizden Olsun’ diye vakıf binası önünde mevlidi şerif okundu ve helva hayrı yapıldı.

Etkinliğe Ak Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, CHP İl Başkan Yardımcısı Ahmet Çon, İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Dr. Şule Türkaslan, Gekiad Başkanı hasanve yöneticileri, Önceki Dönem Vakıf Başkanları, yönetim kurulu üyeleri, eşleri, Kurucular Kurulu üyeleri ve Genç üniversiteliler olmak üzere çok sayıda Kızılcabölüklü katıldı.

Kızılcabölüklüler Vakfı Başkanı Osman Erkli yaptığı açıklamasında, “Sınır ötesi operasyonda bulunduğumuz şu günlerde birlik ve beraberlik adına tüm sivil toplum örgütlerine büyük görev düştüğünün farkındayız. Görev uğruna şehit düşen Mehmetçiklerin hakkının hiç bir zaman ödeyemeyiz ama Kızılcabölüklüler olarak üzerimize düşen görevi yapmaya her zaman hazırız. Hayra gelen, duaya katılan tüm konuklarımıza ve hemşerilerimize çok teşekkür ederiz” dedi.

No tags for this post.

The post Kızılcabölüklüler Vakfı’ndan Afrin’e Destek appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam