Kitaplarla En Batıdan En Doğuya Kardeşlik Köprüsü

19 Ocak 2018 25 0


Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü öğrencileri “Topluma Hizmet Uygulamaları” dersi kapsamında kitap bağışı projesi gerçekleştirdi.

Ders sorumlusu Yrd. Doç. Dr. Zekeriya Çelik koordinasyonunda, 8 öğrenci güz dönemi boyunca değişik kurum, kuruluş ve kişilerden 14 koli kitap topladı ve Van İpekyolu Belediyesi’ne gönderdi.

Kitaplar, İpekyolu İlçesi’nde başta merkeze 40 km uzaklıkta bulunan ve 2017 yılında hayata geçirilen Erçek Yaşam Merkezi olmak üzere, Sürekli Eğitim Merkezi ve Kütüphanesi’nde çocuk, genç ve erişkinlerin hizmetine sunuldu.

İpekyolu Belediyesi yetkilileri ve kütüphane kullanıcıları, bilgi ve eğitimin en önemli parçası olan kitap desteğinden dolayı, başta Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ olmak üzere Spor Bilimleri Fakültesi yetkililerine ve projede emeği geçen herkese teşekkürlerini belirtirken, projeyi gerçekleştiren öğrenciler de topluma ve eğitime direkt katkısı olan böyle bir projeyi gerçekleştirmekten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

No tags for this post.

The post Kitaplarla En Batıdan En Doğuya Kardeşlik Köprüsü appeared first on Denizli Post.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam