İŞADAMINA 1 YIL CEZA!

13 Nisan 2018 30 0


Denizlispor’un 3-1 kazandığı Ankaragücü maçının 45.dakikasında protokol tribününde çıkan olaylarda misafir takımın başkanı Mehmet Yiğiner ve yöneticilerine yaptıkları şiddetten dolayı tepki gösteren eski yönetici ve işadamı Yasin Özpek de 1 yıl ceza aldı. İşadamı Özpek, 1 yıl boyunca stada giremeyecek.

Denizli Emniyeti’nin kendisini çağırmasıyla olayı öğrendiğini ifade eden Özpek, “Maçın gerginliğinden dolayı istenmeyen hadiseler yaşandı. Sözlü tartışmalar yerini kavgaya bırakınca bende müdahale etmek istedim. Büyükşehir Belediye başkanımız Osman Zolan’ın da bulunduğu protokol tribününde yöneticimiz Taner Atilla’ya şiddet uyguladılar. Protokol tribünü boşalırken ben ve bir arkadaşımız daha çıkan kavgayı sona erdirmek için tepki gösterdik. Kendi şehrimizde ve protokol tribünümüzde misafir takımın yöneticilerinin sokak ortasında kavga eder gibi yöneticilerimize vurmasını hazmedemedik. Bunun sonucunda Emniyet’e çağırıldım ve bana 1 yıl stada girmeme cezası verdiler. Bence bu karar çok ağır. Bu konuya hem alındım hem de üzüldüm” dedi.

Çıkan olaylarda Denizlispor kulübü 15 bin TL para cezası, atletik performans antrenörü Engin Yılmaz 90 gün hak mahrumiyeti ve Yeşil Cephe Taraftar Grubu da bir maça girememe cezası almıştı.

HACI SELAMOĞLU

No tags for this post.

The post İŞADAMINA 1 YIL CEZA! appeared first on Denizli Post – Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam