Honaz’ın Yeni Başkanı Kepenek’ten Teşekkür Mesajı

03 Haziran 2019 318 0

Dün tekrarlanan Honaz Belediye Başkanlığı seçimini 10 bin 697 oy alarak kazanan CHP adayı Yüksel Kepenek, yayınladığı teşekkür mesajında, “Şimdi artık yeni bir Honaz için yola çıkma vakti.Daha güzel, daha huzurlu, insanların yüzünün gülümsediği bir Honaz için ben ve ekip arkadaşlarım hazırız.Birlikte başardık, birlikte yöneteceğiz” dedi.

Honaz ilçesinde dün yapılan Belediye Başkanlığı seçiminde, 21 bin 872 kayıtlı seçmenden 19 bin 613 kişi, 78 sandıkta oy kullandı. Seçimde 19 bin 178 oy geçerli sayılırken, 435 oy ise geçersiz sayıldı. CHP’li Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek 10 bin 697 oy alarak başkanlığı kazandı. En yakın rakibi AK Partili Turgut Devecioğlu’a ise 8 bin 359 oy çıktı.

Seçimi 10 bin 697 oy ile kazanan CHP adayı Yüksel Kepenek, Honaz’ın yeni Belediye Başkanı oldu. Seçimi kazanmasının ardından bugün yazılı bir açıklama yapan Kepenek, kendisine destek olan herkese teşekkür etti.

“Daha güzel, daha huzurlu, insanların yüzünün gülümsediği bir Honaz için ben ve ekip arkadaşlarım hazırız” diyen Kepenek, “Yoğun ve uzun bir seçim sürecini geride bıraktık. Honaz’ın 22 mahallesinde yaşayan güzel vatandaşlarımın büyük bölümünün oyunu alarak seçimden alnımızın akıyla çıktık.Bu süreç hepimiz için zorlu geçti ancak söz konusu Honaz’a hizmet etmekse asla şikayetimiz olamazdı. Çünkü biz sevdamız olan Honaz’a hizmet etmek için bu yola çıktık. Bu süreçte bizlere büyük destekler veren Partimizin genel başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, genel başkan yardımcılarıma, Denizli ve diğer illerden gelerek seçim kampanyamıza omuz veren değerli milletvekili ve belediye başkanlarıma, partimizin her kademesinde görev alan değerli çalışma arkadaşlarıma. Millet ittifakımızın diğer yarısı olan İYİ Parti’nin değerli yönetici ve seçmenlerine çok teşekkür ediyorum. Kapı kapı dolaşan kadınlarımıza, yorulmak nedir bilmeyen gençlerimize ayn ayrı teşekkür ediyorum. Bana oy versin, vermesin tüm Honazlı kardeşlerime, büyüklerime selamlarımı iletiyorum. Asıl teşekkürü ise oğlum ve eşime yapmak istiyorum. Onların o manevi desteği olmasa asla başaramazdım. Onları çok seviyorum. Şimdi artık yeni bir Honaz için yola çıkma vakti. Daha güzel, daha huzurlu, insanların yüzünün gülümsediği bir Honaz için ben ve ekip arkadaşlarım hazırız. Allah utandırmasın. Birlikte başardık, birlikte yöneteceğiz” dedi.

No tags for this post.

The post Honaz’ın Yeni Başkanı Kepenek’ten Teşekkür Mesajı appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.