Honaz’da Engel Yok

11 Eylül 2019 103 0

Honaz Belediyesi, engellilerin belediye hizmetlerini en iyi şekilde alabilmesi için belediye önüne engelli asansörü yaptı. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, engellilerin tüm engellerini aşmak için çalışacaklarını söyledi.

Honaz Belediyesi, engelli ve yaşlı vatandaşların belediye hizmetlerini en iyi şekilde alabilmesi için engelli asansörü projesini hayata geçirdi. Belediyeye çıkmak için oldukça fazla merdiven çıkmak zorunda kalan engelli ve yaşlı vatandaşların bu konudaki şikayetlerini dinleyen Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, belediye önüne engelli asansörü yapılması talimatı verdi. Kısa sürede hazır hale getirilen engelli asansörüyle birlikte engelli ve yaşlı vatandaşlar, gerek belediye hizmetlerine gerekse Başkan Kepenek’in makamına engelsiz bir şekilde ulaşabiliyor.

Daha önce kendisine tekerlekli sandalye alınan 64 yaşındaki Gülsüm Yılmaz, engelli asansörünü belediye başkanı Yüksel Kepenek ile kullandı. Engelli asansörüne engelsiz bir şekilde binen ve Başkan Kepenek ile birlikte makam odasına kadar giden Gülsüm Yılmaz, ‘’Başkanım bizi düşünerek çok güzel bir hizmet yaptı. Allah ondan razı olsun’’ dedi.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ise, ‘’ Engelli ve yaşlı vatandaşlarımız onlarca merdiveni çıkıp hizmet almaya ya da benimle görüşmeye geliyordu. Yaptığımız engelli asansörüyle birlikte artık isteyen belediye hizmetlerinden engelsiz bir şekilde faydalanacak. Hatta benim odama kadar engelsiz bir şekilde gelebilirler. Biz onlar mutlu olduğu sürece mutluyuz. Onların hayatını ne kadar kolay kılarsak kendimizi o kadar başarılı sayarız. Asansörün yapımında emeği geçen personelime çok teşekkür ederim’’dedi.

No tags for this post.

The post Honaz’da Engel Yok appeared first on Denizli Post – Son Dakika Denizli Haberleri.

Yorumlar
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.